Jump to content

Pokazivanje srednjeg prsta


Mara_12

Preporučene objave

Pozdrav, našla sam se na skretanju lijevo na semaforu,bila je gužva i čekalo se dosta. Vozač iza mene je bio vidno živčan, ja sam bila prva za skretanje lijevo i nikako nisam mogla skrenuti radi gužve. Kad sam napokon uspjela vozač iza mene je gestikulirao rukama i primjetila sam kako vjerojatno psuje. Ispalo je kao da ja neznan skrenuti i da sam pogriješila i zbog toga sam digla ruku i više se ne osjećam kako sam je digla i dali je ispalo da sam pokazala srednji prst. Inače ga ne pokazujem te kad ga iz zezancije pokušam pokazati krivo ispadne. Pritom je vozač iza nasrnuo i ubacio se u lijevu traku i pokazivao srednji prst zajedno sa dva putnika. Bili su vidno uznemireni i tako su vozili pored mene sve do sljedećeg semafora. S tim da sam ja otvorila prozor i rekla da ću zvati policiju jer sam se prepala. Oni su na semaforu svirali lupali u vrata i prozore, ja se nisam okrećala. Strah me dali me mogu prijaviti zbog navodnog pokazanog prsta, molim vas odgovor. Mislim da su oni vidjeli moju registraciju, ja njihovu nisam.

Hvala i pozdrav.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija