Jump to content

Kazneno djelo - ugrožavanje egzistencije


VesperV

Preporučene objave

Poštovani,

 

Zamolila bih za pomoć.

Nakon tri tjedna što sam  prekinula sa bivšim dečkom, pozivi sa skrivenog broja, emailovi sa najnovijh email adresa,  pokušaj konektiranja putem lažnih Linkedin profila i dalje stižu.

Prije deset dana je pokrenut prijedlog za kazneno djelo za nametljivo ponašanje i prijevaru.

Ali i dalje maltretiranje i uhođenje od strane bivšeg stoji, te poruke da će dolaziti do mene dok to ne riješimo ne staju.

Najnovije, bivši dolazi već tri dana do moje firme te traži već nekoliko puta razgovor sa mojom šeficom jer sa mnom ne može doći u kontakt te želi naplatiti 

račun koji je izdao u ime svoje građevinske  firme prema meni ( a to čine pokloni koje mi je dao tijekom veze)

Danas sam opet razgovara sa šeficom. Takvi postupci ugrožavaju moj posao,i ako se nastavi izgubit ću posao u firmi.

To smatra da više nije kazneno djelo nametljivo ponašanje već puno ozbiljnije. Ugrožena je egzistencija sada i meni i djetetu

Jel mi možete pomoći o kojem je kaznenom djelu riječ?

 

Primjer email poruka sa najnovije email adrese koji sam naravno odmah po povratku s godišnjeg blokirala:

 „… tražit ćemo te preko uprave . Žalosno je da se ti sa svojim sinom moraš skrivati.

 Vjeruje mi da ćemo uz sve druge metode biti svaki dan kod tebe

Dok ne riješimo problem a od srijede i u firmi dok ne riješimo problem. Reci prijateljima kako parkiraju.“

„Sutra će tvoj ulaz biti obljepljen slikala i tvoja firma Ali sama to radis“

 „… vidimo se sutra na vašoj adresi.“

 

Hvala i lijep pozdrav

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija