Jump to content

Otplata kredita


anonimno

Preporučene objave

Uredno sam otplaćivala kredit u Hrvatskoj gospodarskoj banci do 2002.g., kada je banka otišla u stečaj.Od 2002.g. nisam dobivala nikakve obavijesti od banke u vezi kredita. Krajem 2006.g. dobila sam obavijest da moram vratiti glavnicu sa svim pripadajućim kamatama do sada. Kako navedeni novac nisam mogla vratit, obavješteni su i jamci koji su trebali vratiti iznos u cijelosti. Stečajni postupak banke izlazi 31.3.2007. do kada mi je i zadnji rok da sve platim.

Kakva su mi prava?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

:-o

Pa zar je moguće da ste mislili da nećete trebat vratit posuđeno jer je banka otišla u stečaj?!

Kako sam ja shvatila vaš post vi ste 4god.šutili i nadali se da su zaboravili na vas i sad pitate kakva su vam prava? Prava su vam ista kao i u svakom drugom tko je podigao kredit i nije ga vraćao...morate platit dugovanje!!!

Platite dugovanje(glavnicu i kamate) a to šta morate platit i glavnicu i kamate za vrijeme dok niste plaćali kredit je sasvim u redu i normalno.

To šta je banka otišla u stečaj ne znači da je otpisala svoja potraživanja,banka je imala i još ima svoj račun na koji ste vi trebali uplaćivat rate kredita

a sada cijeli iznos.

Ako ne platite pokrenut će ovrhu...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija