Jump to content

NK Delta- rallly


tihomir.norsic

Preporučene objave

Poštovani,

upravo smo kao stanovnici 6 sela u okolici Samobora  , a to je cca najmanje 1500 domaćinstva , plus hrpa ljudi koji imaju u okolici vikendice pa neće moći doći taj dan na svoj posjed,  dobili obavijest da ne smijemo iz svojih kuća dana 18.06.2023. jer se održava nekakvi  auto-rally. Prema našim kućama ide samo jedna cesta tako da smo taj dan u "karanteni". Nemamo alternativnih prilaza... Shvaćam fanove rally-ja , ali mene to ne interesira. Zašto to ne organiziraju na nekom nenaseljenom području ?...Uglavnom , zanima me dali mi kao stanovnici tih sela imamo pravo tražiti neku naknadu jer taj dan ne možemo nikud iz kuće ?...Ne zbog novaca...nego da ih prisilimo da se maknu na prikladniju lokaciju jer znam da ih jedino dodatni troškovi mogu prisiliti da traže neku nenaseljenu lokaciju....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

upss...upravo mi došla i policija doma malo u kontrolu jer sam na broj koji je naveden na letku za pritužbe poslao sms i bio malo prost...moj prosti sms u cijelosti..:"nabijem vaš rally na jednu stvar i ovoga koji vam je dozvolio da zaprete cca 500 ljudi iz 5 sela u nedelju...molim vas da objavite tko vam je to potpisao i dozvolio...tihomir sa Cerje..".... 🤣

uređeno: od Borbena7
Nepotrebno prozivanje osobe
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija