Jump to content

HAK clanstvo i slicni slucajevi


dalemido

Preporučene objave

Situacija je sljedeća (ovaj put je konkretno HAK u igri, ali vjerujem da nije jedinstvena situacija): 
višegodišnji sam član HAKa za kojeg redovno plaćam godišnje članarine. Pred istek ugovora HAK uredno šalje uplatnicu za produženje članstva.
Ove godine se dogodila situacija da su mi poslali uplatnicu koju sam ja na vrijeme uplatio.
Sada sam ih kontaktirao da prije putovanja provjerim jel je sve u redu s članarinom i na info telefonu su mi dali informaciju da nisam više njihov član jer sam uplatio iznos koji su mi oni poslali na uplatnici, ali su oni u međuvremneu digli cijene pa uplaćeni iznos nije dovoljan za obnovu članarine.
Imam li se kome pravo žaliti?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 16. 06. 2023. u 10:09, dalemido je napisao:

Ove godine se dogodila situacija da su mi poslali uplatnicu koju sam ja na vrijeme uplatio

Što Vam ovo znači?

Dana 16. 06. 2023. u 10:09, dalemido je napisao:

oni u međuvremneu digli cijene pa uplaćeni iznos nije dovoljan za obnovu članarine.

Kako je ovo povišenje regulirano u njihovom internom aktu tj. Općim uvjetima poslovanja?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija