Jump to content

Imovina


fanet

Preporučene objave

Poštovani. Ne znam odakle početi. Suprug i ja smo u zajedničkom domačinstvu sa njegovom mamom. Vlasnica kuće je ona.

Prvi zajednički suzivot je bio u stanu gdje je takodjer ona bila vlasnica. Naime dotična ima mirovine 74€ i nije u sposobnosti ,financijskoj,da zivi sama. Mi smo naravno plačali rezije,hranu i sve potrebno. Nakon jedne od mnogobrojnih svadju,istjerala nas je iz stana. Išli smo u podstanare. U medjuvremenu smo prikupili svu potrebnu dokumentaciju,kako bismo predali zahtjev gradu,za dodjelu socijalnih stanova. Na taj dio ćemo se osvrnuti malo kasnije. U medju vremenu su se suprug i mahka pomirili,ja sam to prihvatila i donijeli odluku,da tj oni,da ina proda svoj stan i kupimo kuću u kojoj čemo zajedno zivjeti. Kuća se kupila. Ja sam učestvovala financijski sa kupnjom nove stolarije,kaparom za kupnju kuće,otkupom stana koji se prodao( bio je na sufinanciranju i kako bi ga mogli prodat,bilo je potrebno otplatit dug) . Platila sam  legalizaciju nekoliko m2 kuće koja je kupljena. Postojao je dio naknadno sagradjen koji nije bio legaliziran. Plaćamo sve rezije,suprug je sam renovirao kuću,kupuje se sve,dakle suzivot. Nakon 2 mj sto smo uselili u kuću,dobili smo poziv od grada Pule da smo dobili stan(sad se vraćam na ono gore navedeno) stan smo morali odbiti,jer da smo ga prihvatili svekrv bi ostala sama u kući bez financija. Sad nakon nekoliko godina,ponovno nas zeli iizbaciti. Kuća je na njeno ime. Dali imamo ikakva prava da se ne nadjemo ponovno u podstanarstvu?

U nadi za riješenjem,Sandra

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija