Jump to content

Nasljedstvo


Sanjastari246@gmail.com

Preporučene objave

Nakon smrti roditelja,naslijedio sam(I brat),obiteljsku kucu,na koju je polovina kuce vlasnica I teta koja ima i Njemacko drzavljanstvo,a za koju nemam nikakve inf.,niti se ne javlja od 1989.g

Putem javnog biljeznika,policije,znam sqmo da je ziva,dementna I smjestena u dom za stare I nemocne,u Kelnu.

Pismenim putem sam poslao dopis,pismo s povratnicom na kucnu adresu,pismo se vratilo.

Posto bi nekretninu prodali,a I placam rezije,pausale,na cjelu kucu,kako je moguce da drzava,tj.odvjetnistvo, nakon toliko godina,trazi da podnesem privatnu tuzbu(koja je nenormalno skupa),a doticna posjeduje polovinu nekretnine,bez da je ista placala sve ove godine?!

Imate li ikakvo zakonsko saznanje,kako rjesiti slucaj??

Napominjem da nemam kontakt s doticnom,niti u meduvremenu znam dali je ziva..

Dakle,od 1989.g,je u Njemackoj,ali putem "nepoznate osobe",poslana joj je domovnica Hr,sto mi je receno u PP.

HVALA,Robert.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala,pokusao sam ali navode u Hr.ambasadi,putem maila,da samo osobno mogu dobiti inf.odnosno doci u Keln(sto nisam u mogucnosti).Napominjem da odrzavanje kuce,dvorista, placanje pausala ja placam,sto ce biti ako sve to zanemarim posto placam godinama I njen dio,Imam li pravo traziti povrat ulozenog?

Robert

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija