Jump to content

dugovanje


anonimno

Preporučene objave

Kupili smo u kolovozu 2006. godine stan preko agencije za prodaju nekretnina. Gospođa čiji je stan bio je potpisala s nama ugovor u kojem stoji članak da se obvezuje platiti sve režijske troškove nastale do dana primopredaje stana. Međutim nakon što sam prijavila režijske troškove na svoje ime počele su stizati opomene (na moje ime!). Platila sam dospjela dugovanja o čemu imam potvrde. Pokušavala sam postići da mi bivša vlasnica vrati novac no do sada to nije učinila (čak je promijenila telefonski broj). Kako ishodovati povrat uloženih sredstava?

Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

Tužbom na regres, odnosno povrat!

je napisao:

Kupili smo u kolovozu 2006. godine stan preko agencije za prodaju nekretnina. Gospođa čiji je stan bio je potpisala s nama ugovor u kojem stoji članak da se obvezuje platiti sve režijske troškove nastale do dana primopredaje stana. Međutim nakon što sam prijavila režijske troškove na svoje ime počele su stizati opomene (na moje ime!). Platila sam dospjela dugovanja o čemu imam potvrde. Pokušavala sam postići da mi bivša vlasnica vrati novac no do sada to nije učinila (čak je promijenila telefonski broj). Kako ishodovati povrat uloženih sredstava?

Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

tako se dogodilo i nama da je nakon promjenje vlasnika stana , stari dugovi ( po nekoliko godina ) dolazilo na nvog vlasnika. a posto je to vec bilo u zastari nismo se previse obazirali .Ali stvar je ta da oni pokusavaju naplatiti poso potom....

 

Ako imas ugovor u kojem pise da ti nemas nikakve rezijske obveze prije potpisivanja ugovora, lijepo sa time odi di tih firmi i rjesi kod njih,. Nemaju oni sto tebe teretiti

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija