Jump to content

oh ne, treba mi moja vozačka POMOĆ MOLIM


anonimno

Preporučene objave

Eto, prije par dana uhvatili su me ujutro u 2 sata, dali mi drager i ja napuhao 0,92. E sad ja ne znam šta mi je činiti, pa imam par pitanja.

1. Iako me policajac zaustavio na otvorenoj cesti bez ikakvog mjesta za zaustavljanje na način da je upalio rotirajuče svjetlo iza mene dok nisam stao. Tada ga je ugasio i to je to. Zanima me je li postupio protivno članku 17 pravilnika o načinu postupanja policijskih službenika..... I jel da to spomenem u prigovoru.

2. Izrazio sam sumnju u točnost navedene količine alkohola, i molio policajca da mi da još jednu šansu, što je on više puta odbio.

3. i treće pitanje bilo bi šta da radim?

Odvjetnik ili ne, zastara ili nešto drugo????

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav

1.Ne spominjite u prigovoru

2.Izrazio sumnju? Ako je to istina,onda te je policajac morao voditi na vađenje krvi,i kad bi se ustanovilo da imaš koncentraciju alkohola, to vađenje krvi od nekoliko stotina kuna plačaš ti.

3. Plati,pa se rugaj

4. Ne treba ti odvjetnik za ovo

5. Zastara ne dolazi u obzir,ne nadaj se :coffe: :amen: Sretno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

1. ne - ako imas primjedbe na postupanje policije - zali se njihovom nacelinku (temeljem cl 6 zakona o policiji)

 

2. ako se nisi slozio sa dregerovim rezultatom, ono sto ti se mora omoguciti je vadjenje krvi i urina.

 

ako ti nije omoguceno - nisi kriv.

 

3. a radis sklekove...

 

odvjetnik u rh ti je univerzalni pravnik koji ti vec pred 1-stupanjskim nema nis pametno za rec (jer su mu 90% brakorazvodne) pa malo zamuljari, a onda mu 1-stupanjski iz kolegijalnih razloga zakaze i drugo rociste i to ti je max. od odvjetnika pred pre. sucem u rh

 

zabrijavate se sa "uzecu odvjetnika", pa kao to ce on pod fol rijesiti.... koliko ja znam, a znam, platit ces i kaznu i trosak i odvjetnicku tarifu i jos ces saslusati kako je "a eto sudac takav"...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija