Jump to content

Podstanarstvo


Okvir

Preporučene objave

Unajmio sam stan, ugovor potpisan na 12 mj. dao polog i jednu najamninu, prilikom pregleda stana sve se činilo u redu jer je osoba bila u njemu sa svojim stvarima, sada kad sam uselio u prazan stan vidim stvarno stanje, stan je u rasulu, sve je prljavo, smrdi vlaga, madrac je pljesniv, jesam li ja trebao dobiti čist stan prilikom useljenja? Bojim se zdravstvenih problema jer se širi nesnosan smrad iz klime i kuhinjske nape.

Ja već čistim, ali jel to moj posao?

To je kao da uzmeš rent-a-car i dobiješ prljav i uništen auto pa ideš to popravljati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Znači ako se on ogluši na moje primjedbe ja ne mogu ništa?

Mogu li tražiti od stanodavca da se nedostatci otklone ili da participira financijski u mom čišćenju jer imam i ja svojih obaveza a ne čistiti stan koji me je trebao dočekati spreman za useljenje? 

Hvala na pomoći.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 18 sati , Okvir je napisao:

Znači ako se on ogluši na moje primjedbe ja ne mogu ništa?

Vi ste taj koji je propustio prigovoriti prilikom pregleda stana, tako da sada ovisite o dobroj volji najmodavca ili eventualno o ugovornim odredbama, ako su ovakva pitanja s njima uređena.

prije 18 sati , Okvir je napisao:

Mogu li tražiti od stanodavca da se nedostatci otklone ili da participira financijski u mom čišćenju jer imam i ja svojih obaveza a ne čistiti stan koji me je trebao dočekati spreman za useljenje

Možete, ali se on može i oglušiti, jer ste prilikom pregleda potvrdili da nema nikakvih nedostataka.

prije 15 sati , Okvir je napisao:

kolega je izašao iz stana i sad ga stanodavac zove da je ostavio prljav stan šalje mu poruke i prijeti da mu mora dati novce ili će mu doći u firmu i napraviti neugodnosti te zvati policiju, što da kolega napravi?

Neka ga kolega prijavi policiji.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija