Jump to content

Dnevna parkirališna karta za neoznačeno područje


Shljiva

Preporučene objave

Pozdrav dobri ljudi. Jučer sam bio na Bundeku, te sam auto parkirao ispod mosta slobode na šljunku. Kad sam se vratio, dočekala me ( kao i sve ostale aute koji su bili tamo ) kazna za parking u obliku dnevne karte koju bih trebao platiti. E sad, nekako mi to nema smisla jer nisam nigdje vidio da se to područje vodi kao ikakva parkirna zona, niti je iscrtano. Jedino sam primjetio znak zabrane parkiranja/zadržavanja koji je bio na cesti malo dalje, a opet je nejasno na koji dio područja se on odnosi. Dnevna karta nije neki iznos, 16 eura, i ne bih se inače oko toga zamarao, no smatram da je stvar principa ako ne postoji temelj prema kojemu ZG PARKING može te "kazne" dijeliti. E sad, možda ja griješim pa to i jest neka parkirna zona, ali nisam baš siguran. Vidio sam da je nekada prije 5 i više godina tamo i bila tabla za parking zonu, ali sada tamo nema ničega  koliko sam primjetio, osim činjenice da neki djelatnik ZG PARKINGA patrolira i ljudima lijepi dnevne karte kako bi napunio gradski proračun.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija