Jump to content

Kako primit posuđeni novac natrag


Toni Milutin

Preporučene objave

Pozdrav,

Prije 5 godina prijatelj je završio u hitnoj u inozemstvu i na operaciji i trebala mu je pomoć da pokrije troškove, 35000kn. Posudio sam i sad mi ih želi vratiti natrag. Nalazi se u inozemstvu i poslao bi novac natrag na moj račun.

Ne znam što moram napraviti, dali da uplata ide na tekući ili žiro, kome se moram obratiti? Nije bilo nikakvog ugovora niti potpisa niti išta, prijatelj prijatelju.

Ako itko može nas savjetovati, hvala!
 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , Toni Milutin je napisao:

Pozdrav,

Prije 5 godina prijatelj je završio u hitnoj u inozemstvu i na operaciji i trebala mu je pomoć da pokrije troškove, 35000kn. Posudio sam i sad mi ih želi vratiti natrag. Nalazi se u inozemstvu i poslao bi novac natrag na moj račun.

Ne znam što moram napraviti, dali da uplata ide na tekući ili žiro, kome se moram obratiti? Nije bilo nikakvog ugovora niti potpisa niti išta, prijatelj prijatelju.

Ako itko može nas savjetovati, hvala!
 

Niste napisali način na koji ste isti dostavili prijatelju.
Ako ste isti podigli sa svoga računa i poslali po nekome, neka vam isti uplati na račun sa kojga ste podigli novac, a vama pošalje izjavu sa kopijom računa iz bolnice, radi eventualne provjere vjerodostojnosti iste.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija