Jump to content

Pitanje vezano za kvar na cijevima iza vodomjera


Ghartausz

Preporučene objave

Poštovani, ispričavam se unaprijed ako sam odabrao krivi forum. Imam dvije kuće, tj. kuću u kojoj stanujem te kuću za odmor koja se iznajmljiva gostima. Vodovod je danas izdao obavjest da je došlo do puknuća cijevi u mjestu te da će biti prekinuta opskrba 6-7 sati dok se ne popravi te da može doći do trenutnog zamućenja. Nakon puštanja, voda je bila mutna kao i uvijek nakon puknuća cijevi, ali su također izlazili komadići smeđih kamenčića, vjv. kamenca, i iz vrtne cijevi bez ikakvog sita odmah do vodomjera i u kući. Nakon par sati dobio sam poruku od gostiju da ponovno nema vode. Osobno sam provjerio sve cijevi i na nijednoj cijevi nema vode, tj. nema pritiska, samo izlazi par kapi. Zvao sam vodovod da ih pitam za savjet, jer je mjesni vodoinstalater već bio te nije mogao utvrditi točno mjesto kvara. Iz vodovoda potvrđuju da je vjerojatno došlo do začepljena cijevi nakon ponovnog puštanja vode zbog nečistoće što i ja i vodoinstalater smatramo, ali da oni nisu nadležni za cijevi u privatnoj kući te da za dijagnozu kvara (iskopavanje cijevi tj. traženje mjesta gdje je začepljeno) i otklon istog sam nadležan ja, iako je problem nastao, kako ispada, njihovom krivicom? Možete li dati kakav savjet ako se tko do sada susreo? Hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija