Jump to content

Trszim odvjetnika - kazneno pravo Zagreb


Naivnaiglupa

Preporučene objave

Pozdrav, molim da mi se u pp javi odvjetnik/ca za moguce zastupanje. Dizala sam kredite i pozajmice za decka da pokrene tuzbe protiv osobe kojoj je bio jamac za kredit i in ga je otplatio. Osim toga u par mj se skupilo nesto kazni iz prometa koje je trebalo platiti, obnova sobe i kupaone zbog puknuca cijevi, cifra je dosla do 40.000e. imam poruke u kojima mi obecaje da ce vratiti dug kad dobije isplatu kredita (do sad nije bio kreditni sposoban jer nije imao posao za stalno) koja bi trebala biti za par dana, navodno je odobren i ceka se samo isplata. Obzirom da se u zadnje vrijeme svasta izdogadalo gdje su njemu bili potrebni novci, imam osjecaj da bi me mogao prevariti. Jesu li whatsapp poruke u kojima mi obecaje da ce vratiti novac i sa svojim kreditom otplatiti moje dovoljan dokaz za pokretanje tuzbe ili se mogu pomoriti s time da cu otplacivati kredit? Nemam dokaz da sam mu dala bas sav taj iznos jer sam ja dizala novac i njemu davala, ali za dio imam. Jedini dokaz su mi poruke. Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija