Jump to content

Tužba upravnom sudu


Kruno76

Preporučene objave

Poštovani prijatelji, molio bih iskustva u svezi tužbe radi omjera rat, mir. Probati ću ukratko opisati stanje Prvostupanjska komisija daje prijedlog 50,50 opća,revizija smanjuje 30,70 opća žalim se središnja služba prihvaća žalbu i daje 70,30 opća ali revizija mobs vračara na 40,60 opća. Znači da ovakvim načinom ocjene revizije nećemo ostvariti ništa ili je za uspjeh potrebno barem dva života. Maloljetni sam dragovoljac i ja ću tražiti svoje pravo na sudu, nažalost prisiljeni smo tužiti državu koju sam branio ne sam iz školskih klupa,zbog kršenje ženevske konvencije glede uključivanje djece u oružane sukobe znam da je ovo nekima jadno ali neću trpjeti poniženja 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prijatelju obrisani o tome vam i  pišem, znači nepravdu ne podnosim eto vi ste jedan od primjera sa pet godina rata i dva ranjavanja ste dobili mrvice a poznajem nekolicinu sigurno isto kao i vi da sa 17 dana rata imaju 100 posto u svezi rata, ne bih htio obrazlagati nečije zasluge u domovinskom ratu ali eto ja sam u rat otišo sa 17 godina 1991,ne završivši srednju školu, kao dečkić prošao ono što moji vršnjaci vidjeli rat samo na televiziji, obolio, nikada se zaposlio jer sam ne školovan dok su moji vršnjaci uredno završili škole i fakultete nažalost ja sam više volio pušku i dom, tebi svakako želim puno zdravlja brate po oružju 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 11 sati , Kruno76 je napisao:

Prijatelju obrisani o tome vam i  pišem, znači nepravdu ne podnosim eto vi ste jedan od primjera sa pet godina rata i dva ranjavanja ste dobili mrvice a poznajem nekolicinu sigurno isto kao i vi da sa 17 dana rata imaju 100 posto u svezi rata, ne bih htio obrazlagati nečije zasluge u domovinskom ratu ali eto ja sam u rat otišo sa 17 godina 1991,ne završivši srednju školu, kao dečkić prošao ono što moji vršnjaci vidjeli rat samo na televiziji, obolio, nikada se zaposlio jer sam ne školovan dok su moji vršnjaci uredno završili škole i fakultete nažalost ja sam više volio pušku i dom, tebi svakako želim puno zdravlja brate po oružju 

Poštovani Kruno, mislim da se prvo kod odvjetnika trebate raspitati da li ta tužba rješava taj omjer koji ste dobili od zavoda za vještačenje a koji je MB kao revizorno tijelo smanjilo. Znam par predmeta gdje je sud utvrdio da je upravni postupak bio prema pravilniku vještačenja i zakonu o upravnom postupku pa je predmet vratio na ponovno vještačenje i cijeli postupak je trajao preko  6 godina ali ne znam krajnji ishod . Možda vam je bolje svakih 6 mjeseci od pozitivnog ili negativnog rješenja zatražiti pogoršanje i tako povećavati omjer jer znam par ljudi koji su tako to rješavali. Uglavnom na vama je odluka ali savjet odvjetnika o ishodu i što se tu može je svakako bitna stvar, pogotovo ako je već imao takvih predmeta rješavanja omjera.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani Skywalker svakako ću prvo po savjet kod odvjetnika, vijeće viših vještaka prihvaća žalbu i daju 70 posto u svezi rata uz obrazloženje da sam sudionik rata kao maloljetna osoba i da je bitan nalaz psihologa gdje se navodi da kod stranke razvidno nastala trajne promjene ličnosti i da se ne može jednako ocjenjivati maloljetna i punoljetna osoba ali revizija to prihvaća samo formalno stoji u obrazloženju vijeća viših vještaka Zagreb. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija