Jump to content

Nemogućnost plaćanja alimetacija.


Stipe39

Preporučene objave

Pozdrav.Imam pitanje ako mi netko može odgovoriti. Bivši muz mi je bio alkoholičar i radi alkohola je zavrsio na zatvorenoj  psihijatriji trajno nesposoban više za rad. Radi oštećenja mozga. 

Posto nam je kći još u školi tj. Fakultetu da li mogu tražiti od centra za socijalnu skrb da dobije bar nesto jer studiram u drugom gradu. 

Moram reći da nije nikad plaćao alimentaciju dok nisam napravila ovrhu prije 6 godina. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 10 sati , Borbena7 je napisao:

Što je s ovrhom tj. u kojoj je fazi? Ima li on još kakve imovine koja može biti predmet ovrhe?

A dok je znao raditi, skidano mu je svaki mjesec.Zadnje godinu dana nije radio ništa niti je što davao. 

Imovine nema ništa sve mu je na mami koja je u domu.Tako da njena penzija ide za plaćanje doma

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 16 sati , Stipe39 je napisao:

Posto nam je kći još u školi tj. Fakultetu da li mogu tražiti od centra za socijalnu skrb da dobije bar nesto jer studiram u drugom gradu. 

Na žalost, ne. Prema navedenom kćer je punoljetna.

Postupak radi ostvarivanja prava na privremeno uzdržavanje pokreće se na zahtjev stranke i provodi ga Centar za socijalnu skrb koji je nadležan za dijete (do navršene 18. godine života).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 8 sati , Borbena7 je napisao:

Na žalost, ne. Prema navedenom kćer je punoljetna.

Postupak radi ostvarivanja prava na privremeno uzdržavanje pokreće se na zahtjev stranke i provodi ga Centar za socijalnu skrb koji je nadležan za dijete (do navršene 18. godine života).

Pretpostavljala  sam da je tako jer je punoljetna bez obzira što ide u jos u školu. 

Hvala na odgovoru

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija