Jump to content

Otkaz ugovora o školovanju radi istražnog zatvora


Prak12

Preporučene objave

Sa poslodavcem sam sklopio ugovor o školovanju prema kojem mi je uvjet završiti školovanje u roku inače sam dužan nadoknaditi iznos školarine. Meni je u kaznenom postupku izrecen istrazni zatvor, radi čega nisam ispunio uvjete za ispunjavanje obveza na fakultetu. Da li se ovo smatra opravdanim razlogom za raskid ugovora i obveze da moram platiti školarine do tada? Da li ima veze to što sam na kraju osloboden u kaznenom postupku? 

 

Ako netko zna odvjetnika za ovu situcaciju moze preporuka u inbox

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 9 minuta, Borbena7 je napisao:

Bez uvida u taj ugovor teško je dati nekakav konkretan odgovor. 

Ugovor je kratak jedino je bitno napisano da sam duzan izvrsiti obveze u roku, ako ne da sam duzan nadoknaditi sve troskove. Da li vas zanima nešto konkretno? 

 

Mene prvenstveno zanima da li je istrazni zatvor zbog kojeg nisam uspio dobiti potpise opravdanje za neizvrsavanje obveza. Odnosno da li se mogu na to pozvati ili ce me se teretiti da je moja krivica što sam zavrsio u istraznom (napomena da sam pravomocno osloboden)?! Razmisljam o pokretanju upravnog spora pa me zanima vaše i od ostalih misljenje. Preporuka za odvjetnika u box ako tko zna nekoga za to podrucje ili ako je odvjetnik još bolje

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija