Jump to content

Dužnikov osnivač Pravna osoba.


frenki zg

Preporučene objave

Molio bih pojašnjenje, nekoga tko ovu problematiku ima u malom prstu. (duže vrijeme nisam imao sl. situaciju ), naime.
Moj dužnik, nad kojim sam konačno dobio pravomočnu presudu sa VTS-a, koja je sve ukupno trajala oko 7.g je brisan iz sudskog registra.
i nema nikakvu imovinu na kojoj bi se mogao naplatiti . Osnivač mog dužnika je Privatna firma iz BiH , i ista ima poslovni prostor u zagrebu (u kojem je poslovao moj dužnik - bio sam uvjeren, da je vlasnik posl. prostora moj dužnik, jer su nazivi subjekata - isti ). Sad kad sam dobio konačnu pravomočnu presudu, na iznos više nego je vrijednost tog prostora u zagrebu, , šta mi je sljedeče raditi .?
1. Preotvaranje brisanog društva . ?
2. Dali osnivač , firma iz bosne, odgovara za dugovanja svoje firme - kćeri u hrvatskoj . ?
3. Molio bih odgovor saredosljedom radnji, kako bi se konačno naplatio, da napomenem, spomenuta nekretnin u zagrebu, nema nikakvog tereta i zabilježbi.
Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija