Jump to content

Dodatak od 27% supružnikove mirovine uz vlastitu


M125

Preporučene objave

Podnijet je zahtjev za dodatak 27% supružnikove mirovine uz vlastitu u 1. mjesecu.Danas je stiglo riješenje o obiteljskoj mirovini na kojem je uz izračun pune obiteljske mirovine navedeno da osoba neće koristiti obiteljsku mirovinu već dio od 27% uz vlastitu zato što je tako povoljnije.I sada tek treba doći drugo riješenje o dodatku od 27% supružnikove mirovine sa navedenim iznosom koji će primati.Zanima me dali je tko dobio dodatak pa mi može reći koliko se čeka na to drugo riješenje.Ovdje se radi da je prošlo 11 mjeseci od zahtjeva i tek sada došlo prvo riješenje i ima 15 dana rok žalbe,a evo kraj je godine a po zakonu se zaostatci isplaćuju do 12 mjeseci unazad i ako to riješenje konačno ne stigne u idućih mjesec dana izgubit će se zaostatci za svaki mjesec dok riješenje ne dođe.Ako je tko dobio to dali mi može dat informaciju koliko je vremena prošlo od primitka prvog do drugog konačnog riješenja i isplate?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija