Jump to content

Dolazak kazne za nezaustavljanje policiji - help


Aiuto

Preporučene objave

Pozdrav svima, 

pred jedno dva tjedna nisam se zaustavio policiji na znak stopa. Bila je kiša, grozni uvjeti na cesti, i već je jedan auto bio zaustavljen. Policajac mi je mahnuo palicom, a s obzirom da je zaustavljeni auto stajao na pola desne trake, u svojoj glavi od straha sam odlučio povjerovati da me prebacio da odem u lijevu traku. Još jedna životna lekcija, sad me strahovi hvataju da sam počinio teški prekršaj i da bi mi kazna mogla stići svejedno. U sebi se nadam da sam se izvukao, ali.. Ima li tko iskustava kroz koje vrijeme mogu očekivati kaznu, ili je moguće da su me stvarno pustili

Hvala i lp 
 

Aiuto :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 8 minuta, drot13 je napisao:

Moguće je i jedno i drugo, nemoguće je znati kako su postupili u tvom konkretnom slučaju, a nešto ti može doći i nakon više mjeseci (zastara je 4 godine).

Hvala na odgovoru.. nije fer ta neizvjesnost, pa valjda imam pravo znati jesam li napravio prekršaj ili ne🙁😁

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 13 minuta, drot13 je napisao:

Ili si trebao tada stati ili možeš otići u postaju i pitati trebaju li te. Osim toga, možeš samo čekati.

Ma debil sam bio! Živim normalno nakon toga, povremeno se sjetim da mi može doći kazna, pa me onda misli samo odvuku u strah. Čak ću razmisliti o tome šta pišeš, da odem do njih. Al opet, ne znam dal bih time što postigao, u smislu jel moguće možda ta moguća prijava nije stigla do samog centra? Ili ono, imaju u centrali zabilježeno pa kad pošalju pošalju? Gledam i na stranicu e-građani, zasad nema prijavljenih prekršaja, ali ne znam ni koliko ke tamo ažurno..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 8 sati , drot13 je napisao:

Nemaš sad što raditi ni provjeravati. Ako je prošlo neko vrijeme, vjerojatno ništa neće doći i ja se time ne bih zamarao. A ako slučajno jednom dođe, onda ćeš razmišljati o tome.

Hvala ti na odgovoru, puno znači kad se osoba vrti u krug sa svojim mislima 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija