Jump to content

privremena mjera s kim ce dijete zivjeti


Vanja11

Preporučene objave

Pozdrav,

Nakon sto sam prijavila bivseg supruga policiji zbog prijetnji i problema s alkoholom.Zupanisko drzavno odvijetnistvo je donjelo rijesenj o zabrani prilaska meni i djetetu na manje od 200m te zabranu uspostava bilo kakvog kontakta meni i dijetetu.Predala sam sudu zahtjev za privremenu mjeru o roditeljskoj skrbi.sada sam na e-gradanima usla u predmet gdje stoji da sam predlagatelj ja,protustranka bivsi suprug i u robrici pise poseban skrbnik-ostalo.Vrsta sucke radnje rociste za glavnu raspravu 31.01.2024.

Dali mi netko moze pomoci sta znaci poseban skrbnik,obzirom da sam ja trazila da samo ja imam privremeno skrbnistvo.

Zahvaljijem na pomoci

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

posebni skrbnik je osoba koja zastupa dijete u pravnim postupcima, posebni skrbnik će biti izrečen preko CZSS i on će s djetetom pričati o njegovim pravima, kakav efekt mogu izazvati neke radnje i prenijeti će sudu djetetovo mišljenje izravno i bez vlastite prosudbe niti tumačenja djetetovog mišljenja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 10 sati , Vanja11 je napisao:

ja se bojim da nece i meni oduzeti dijete jer nisam nikad cula za posebnog skrbnika

Nemate razloga za strah. Imenovanje posebnog skrbnika je postupak koji je propisan zakonom i niste nikakva iznimka. Poseban skrbnik je tu da štiti interese Vašeg djeteta, odnosno da ga zastupa u postupku. Samo hrabro naprijed za sebe i svoje dijete. Sretno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija