Jump to content

Kontrola u zračnoj luci


Gifgod

Preporučene objave

Pozdrav,

Zanima me sto sve policija provjerava na kontroli u zracnoj luci? 

Planiram dolazak u Hrvatsku iz Irske. Iz Hrvatske sam otisao prije 4 mjeseca, nisam odjavio prebivaliste u Hrvatskoj(ako je u ovom slucaju bitno) ali imam neplacenu prometnu kaznu koju sam dobio netom prije odlaska. 

Poznanik mi je nedavno ispricao kako je morao platiti neku kaznu, o kojoj nije imao pojma, staru dosta (radilo se o racunu za hrt pretplatu koja je sa godinama dosla do visoke cifre) te je morao ili platiti na licu mjesta ili zatvor. Malo mi je cudna ta prica al posto imam i ovrsen racun volio bih znati dali postoji mogucnost da mi se dogodi nesto slicno? 

 

Hvala svima 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 10 sati , Gifgod je napisao:

Poznanik mi je nedavno ispricao kako je morao platiti neku kaznu, o kojoj nije imao pojma, staru dosta (radilo se o racunu za hrt pretplatu koja je sa godinama dosla do visoke cifre) te je morao ili platiti na licu mjesta ili zatvor.

Za dugove na ime pretplate nema šanse da bi se moglo prijetiti sa zatvorskom kaznom. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija