Jump to content

prekoracenje brzine u naselju


Jandro

Preporučene objave

ovako! jučer sam se vozio kroz naselje 105km/h, ograničenje je 50km/h! na to su oduzeli onih 10% tolerancije radara i znači vozio sam 95km/h i dobio sam 700kn kazne i 110kn nekih troškova i dva boda

 

e sad, učenik sam ,neradim, ovo mi je prvi prekršaj, dali se mogu kako izvuć da to neplatim? nemam para

imam rok 8 dana da platim tu kaznu,novaca nemam a i nedam im! šta dalje sad da radim!

 

molim za pomoć! lud sam više! samo mi je to trebalo

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

još jedna stvar! dobio sam vozačku prije mjesec dana i čitam sad malo po netu i vidim da su mi mogli oduzet vozačku pošto je to kao probna vozačka i u te dvije god nesmijem napravit nikakav prekršaj!

 

jel to istina! da nebi bilo da sad idem im pisat žalbu i onda mi oni oduzmu vozačku!

a bez nje nemogu nikako!

a žurio sam se kada su me snimili

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

za vožnju toliko iznad dopuštene nema opravdanja, kao i za neke druge prekršaje. ostavite se toga, nego se prihvatite nečega pametnijeg, kao što vam je savjetovao marko23. zaista, za takvu vožnju ne vidim nikakav razlog, a i suci ne uvažavaju takve. stoga, priznajte počinjenje, pokajte se, navedite da ste učenik, nemate novaca, pa ćete vidjeti što će sudac odlučiti. u svakom slučaju prekršaj ste počinili i stanite iza svojih postupaka, a posljedice stoički podnesite. nažalost, ne mogu vam ništa drugo savjetovati, već pamet u glavu i bez obzira na godine (trebate misliti i na sigurnost drugih -a ako ne mlsite da ste mogli ubiti sebe, onda vjerovatno vam nisu na pameti nevini ljudi koji voze propisno, a svejedno im se žuri kao i vama), za ovako ponašanje one nisu opravdanje, kao niti žurba. stoga preporučujem "žuri polako" ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nikog nisam imao ugrozit pošto tom cestom prođe dnevno 30-ak auti!

dobro,kriv sam al mi se je i žurilo!

žalbu pisat ne vrijedi, ####ga!

 

e sad,jel se može kako produžit rok za plačanje kazne, za ovih osam dana nemogu skupit 80kn ,a kamoli 800!

jel bi se moglo produžit na mjesec, dva mjeseca il nekak u ratama?

 

i još jedna stvar,imam ovu probnu vozačku koja mi vrijedi još god dana! jel će se to odrazit šta na vozačku pošto nesmijem imati nikakvih prekršaja?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Jandro je napisao:

nikog nisam imao ugrozit pošto tom cestom prođe dnevno 30-ak auti!

dobro,kriv sam al mi se je i žurilo!

žalbu pisat ne vrijedi, ####ga!

 

e sad,jel se može kako produžit rok za plačanje kazne, za ovih osam dana nemogu skupit 80kn ,a kamoli 800!

 

 

Joj, od ovog mi se povraća, nisam nikog ugrozio, nisam nikog ugrozio!!

Slijedeći put kad sletiš u kanal, ne zovi hitnu, ne zovi vatrogasce i policiju, ni šestu američku flotu!!

Izvuci se sam i poštedi državu peripetija!!!

Zakon je jasan do bola, nigdje nije opisivana situacija kad možeš brže a kad možeš sporije!!odužit na mjesec, dva mjeseca il nekak u ratama?

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija