Jump to content

Prolaz u Moju Parcelu bez moje suglasnosti


Istra24

Preporučene objave

Pozdrav svima,Molio bih ako netko možda zna ili je upoznat sa zakonom.,Hvala.

Imam parcelu koja se vodi kao Pašnjak,preko 4000m kvadratnih,,na toj mojoj parceli je prošla voda uzeli su bez moje suglasnosti 110 metara dužine,znaci ja sam vlasnik te parcele 1/1,pošto sam radio godina unazad na sezonama u drugim gradovima iskreno nisam niti znao da su to učinili niti sam dobio bilo kakvu informaciju samo znam da su sada cijevi na mome terenu postavljene za vodu,i koja se vjerojatno koristi već,pošto sam sada to krenuo rješavati još nisam siguran 100% dali je tu kroz moju parcelu prošao Buzet ili privatna osoba,sve koje sam pitao za to nitko ništa nezna(iako mislim da je tu velika muljaža u pitanju)Problem je u tome šta neznam točno kome se uputiti da saznam tko je prošao kroz moju parcelu  da saznam da se postigne neki dogovor,, jer taj koji je stavio vodu vjerojatno je pretpostavio kao i ostali ljudi da taj dio do ceste nije moj,ali pošto sam ja ogradio s mrežom samo jedan dio parcele koji je udaljen od ceste nekih 50 metara a nisam ogradio taj dio parcele do ceste vjerojatno su mislili da to nije moje nego je moje samo do kuda je ograđeno s mrežom(njihov problem),a nije proknjiženo na katastru ništa da je tu prošlo to znam rekla mi osoba koja se bavi tim poslom da nije nigdje i ništa zabilježeno,pogledao sam i ja stvarno nema ničega na katastru da je prošlo kroz moju parcelu a prošlo je to znam,sada mene zanima kome se trebam obratiti ako je prošao Buzet,ili ako je prošla privatna osoba  po saznanjima ili informacijama  koja imam  je da je prošla privatna osoba i to politički izložena i ima blizu mene oko 100hektara voćnjaka maslina i svačega nešto i to naravno na navodnjavanje,Ako utvrdim da je ta privatna osoba prošla bez moje suglasnosti preko moga terena šta mi je činiti,Hvala puno.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija