Jump to content

Prigovor vrhovnom sudu za oduzimanje vozacke


Dani1975

Preporučene objave

Pitanje, 26.9 stoje 2 urbroja prekršaja po članku 32 stavka 6 te uručena 22.10 s pravomoćnost 31.10 a mjera zaštite teče po policiji od 9.11 do 9.2. Da bi za taj isti prekrsaj (koji nije pocinjen) dobio 6 bodova . Zbog kojih mi prosljede 8.2 trajnu zabranu vozačke i ponovo polaganje. Da I 1.2 dobijem kaznu od 1320 eura jer navodno sam vozio pod zabranu koja je bila 9.2 za prekršaj koji nisam počinio a 8.2 mi sastavili pismo oduzimanje trajno vozačke. Sad imam mogućnost žalbe vrhovnom sudu a šta točno napisat dali tko može pomoci

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ajmo polako naprijed.

Za nezaustavljanje na znak OSO si dobio 3 boda.Jesiosim toga napravio još koji prekršaj?Koliko si ih imao prije toga?Ako si ih prije imao 9 oda je rješenje o poništenju vozačke u redu.

Ako si vozio pod zabranom i za to dobio prekršajni nalog ili obavijest o podizanju optužnog prijedloga onda si se valjda žalio na prekršajni nalog pa za to nije ni došla pravomoćna presuda a automatski nisu ti mogli ni upisati tih 6 bodova niti ih računati.

 

uređeno: od sivko
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ovako bolje objasnim imam 3 boda 2022 na što sam se žalio jer događaj se nije dogodio umjesto da me kazne za javni red i mir dobio lazan zapisnik na koji sam se žalio i čekam sud a u tom policijiskom rješenju terete me za to....ostala 3 i 3 boda su od istog dana članak 32 stavka 6 i 4 u razmaku od 7 minuta sastavljena 24.9 lazno uruceno mi 22.10 pravomoćno 31.10 na to i zabrana od 9.11 do 9.2 te 8.2 sastavljena oduzimanje vozačke zbog 13 boda od kojih moji samo 4 ostalo su lažni zapisnici prvi sam se žalio čekam sud a druga 2 istodobno dobivena lazno žalio se jer je i zabrana krenula Al ne stimaju dani kao ni kazna od 1.2

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa i krecem u tužbi...prvi prekrsaj lazan je nalog na koji sam se žalio a nema još ni poziva ni rješenja suda tako da 3 boda mi ne mogu bit upisana....slijedeća 6 boda su za isti članak isti dan u razmaku od 7 minuta za nisam stao na zvučnu signalizaciju službenika s istim policajcem to mi navodno uruceno 22.10 ali nije a pravomoćnost teče od 31.10 te zabrana id 9.11 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Žalio sam na kaznu od 1320 eura dobivenu 1.2 za vrijeme zabrane od 9.11 do 9.2 vezano za taj prekrsaj koji 22.10 mi nije dostavljamo da se mogu žaliti a pravomoćnost od 31.10. 22.10 policajac mi uručio poziv na razgovor za nešto sasvim 3. Jer da sam to dobio taj dan bi se i na to zalio

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Za tužbu trebaš priložiti nalog iz 2022 i prigovor kao i za vožnju pod zabranom (nalog i prigovor) da bi sud mogao vidjet da nema pravomoćnih presuda te tako ni upisivanja (ni zbrajanja) bodova.

Ono za "nedobivanje" naloga neće ni razmatrat jer se ti žališ samo na upisivanje bodova odnosno krivo zbrajanje a prekršajni nalozi su pravomoćni.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija