Jump to content

Žalba na rješenje


nemanja123

Preporučene objave

  • Borbena7 je promijenio naziv u Žalba na rješenje
  • 2 tjedna kasnije...
prije 14 minuta, butterflyy je napisao:

Pozdrav svima! Ja sam dobila pozitivno rešenje. U četvrtak sam bila u veleposlanstvu u Beogradu, potpisala sam i poslato je u matični ured na upis. Rekli su mi da će me pozvati. Ono što mene zanima, jeste kada bi me okvirno mogli pozvati? Hitno mi je... Hvala i pozdrav.

Ja sam cekala 3 meseca

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 8 sati , butterflyy je napisao:

Upravo sam ih pozvala, ali pokušaću kasnije jer se nije niko javio. Hvala Vam svakako, nadam se da ću uspeti da ubrzam postupak. 

Nista ne vredi ubrzavati i kad ih pozovete evo.supuga je cekala 2meseca upis braka i promenu prezimena i zvala prosli ponedeljak kazu to je svez predmet tek mesec i nes cekate i eo u petak te nedelje zavrsili nema pravila jedno pricaju drugo rade

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 8 sati , rasaxd je napisao:

Nista ne vredi ubrzavati i kad ih pozovete evo.supuga je cekala 2meseca upis braka i promenu prezimena i zvala prosli ponedeljak kazu to je svez predmet tek mesec i nes cekate i eo u petak te nedelje zavrsili nema pravila jedno pricaju drugo rade

Ja sam juče zvala u Zagreb čoveka koji mi je radio rešenje, pitam koliko se čeka da budem spremna, rekao mi je da sam upisana još pre nekoliko dana samo što mi niko iz Veleposlanstva nije javio. Na kraju se ispostavilo da sam podigla domovnicu i izvod, gospođa iz Veleposlanstva me zove i kaže kako moram biti strpljiva, tek je prošlo 6 dana bla, bla i kada sam joj rekla da sam već uspela, kao da je bila iznenađena, jer ona očigledno nije znala da je to rešeno, obzirom da me nije zvala da me o tome obavesti, već me je zvala zbog emaila koji sam poslala, da se informišem koliko treba da čekam. :) 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija