Jump to content

Snimanje i pracenje gps-om


ljiljana35

Preporučene objave

prije 15 minuta, drot13 je napisao:

Ako misliš da se radi o kaznenom djelu, prijavljuješ policiji ili državnom odvjetništvu. To možeš i samostalno.

Ako ne, tužiš privatno na građanskom sudu. Za to ti treba odvjetnik.

Naravno da smatram da je kazneno dijelo nekog pratiti i prisluskivat..

Osoba nije iz kucanstva

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat, NickPraskaton je napisao:

Ako imate dokaze prijavite policiji. Samo napomene radi pošto niste naveli dokaze, samo na rekla kazala ne očekujte previše. Ako ste pronašli gps uređaj, treba utvrditi tko ga je instalirao i na čiji broj su slani podaci lokacije (ako netko koristi postpaid kartice nije lako dokazati)...

Odnijeti mobitel na kojem se prisluskuje i prati u policiju ili? Imam video tog mobitela gdje se vidi upaljeni lokator i s vremena na vrijeme prikaze se mikrofon ( ne znam moze li se na daljinu upravljati  recimo diktafonom ? ) 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Iskreno ako se radi o mobitelu teško da će Vam policija raditi forenziku bez da je nastala konkretna šteta. Za to imate privatne tvrtke koje se bave digitalnom forenzikom. Mikrofon i lokaciju povremeno pale razne aplikacije, kao i sam google ili apple software, a kako bi se mogle koristiti glasovne kontrole. Svašta se može, ali ovako naglabati bez viđenog uređaja nema nikakvog smisla osim da Vas eventualno navodim u krivom smjeru. Kao što sam rekao imat privatne tvrtke koje se bave digitalnom forenzikom, ako stvarno nešto pronađu onda njihovo izvješće možete uz uređaj odnjeti na policiji. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 11 sati , NickPraskaton je napisao:

Iskreno ako se radi o mobitelu teško da će Vam policija raditi forenziku bez da je nastala konkretna šteta. Za to imate privatne tvrtke koje se bave digitalnom forenzikom. Mikrofon i lokaciju povremeno pale razne aplikacije, kao i sam google ili apple software, a kako bi se mogle koristiti glasovne kontrole. Svašta se može, ali ovako naglabati bez viđenog uređaja nema nikakvog smisla osim da Vas eventualno navodim u krivom smjeru. Kao što sam rekao imat privatne tvrtke koje se bave digitalnom forenzikom, ako stvarno nešto pronađu onda njihovo izvješće možete uz uređaj odnjeti na policiji. 

Stvar je u tome da roditelj salje dijete sa loše skrivenim mobitelom drugom roditelju i tako prati lokaciju i malo smo primjetili da previse informacija zna, znaci da prisluskuje. Tako da ne znam koliko neka tvrtka moze uci u takve informacije u tih par sati ? Jer dok se dijete vraca, vracamo sve . 

Da li izvesca takvih tvrtki vrijede na sudu? Ima neka preporuka?

Ili kako to "izguglati"

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija