Jump to content

Izračun mirovine


SL161097

Preporučene objave

Poštovani 

Nedavno sam zbog pogoršanja stanja na novom vještačenju dobio potpunu nesposobnost za rad(bio sam u inv.mirovini sa djelomičnom radnom sposobnosti)sa statusom hrvi 20%trajno.Sada je predmet u mirovinskom zbog novog izračuna mirovine. Kontaktirao sam referenta koji kaže da može raditi izračun tek kada dobije neki koeficijent što će biti za nekih mjesec dana.Zanima me koji je to podatak ako netko zna.

Hvala unaprijed.Pozz

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mislim da čekaju 

Odluka o osnovicama za utvrđivanje vrijednosnog boda prema osobnom činu, ustrojbenom mjestu odnosno zvanju hrvatskog branitelja iz Domovinskog rata za godinu 2023.

Ali vidim da su već objavili 

https://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2024_03_25_394.html

uređeno: od Skywalker007
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bravo poštovani Sky,

Upravno vijeće Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, na sjednici održanoj 28. veljače 2024., donosi

 

ODLUKU

O OSNOVICAMA ZA UTVRĐIVANJE VRIJEDNOSNOG BODA PREMA OSOBNOM ČINU, USTROJBENOM MJESTU ODNOSNO ZVANJU HRVATSKOG BRANITELJA IZ DOMOVINSKOG RATA ZA GODINU 2023

 

Dio NN: Službeni
Vrsta dokumenta: Odluka
Izdanje: NN 25/2024
Broj dokumenta u izdanju: 394
Stranica tiskanog izdanja: 21
Donositelj:Hrvatski zavod za mirovinsko osiguranje
Datum tiskanog izdanja: 1.3.2024.

 

uređeno: od prof
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , SL161097 je napisao:

Pa onda imaju sve.Ne znam zašto referent oteže.Nema razloga za to.Ne znam da li idu i neki zaostaci.

Idu zaostatci od datuma kad vam je prvostupanjska utvrdila potpunu invalidnost pa če biti nekog povečanja mirovne tako da niste na gubitku što duže traje više če biti na kraju!😃🤗

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prof može savjet oko mirovine, vidim da sre jako dobro upućeni :)
Ako je osoba u trenutku smrti bila u radnom odnosu i primala invalidsku/profesionalnu mirovinu (ili kako se već zove- zbog ozljede u ratu nije obavljala isti posao kao prije) što se događa s II. mirovinskim stupom? Također pokušavamo saznati da li je civilna ili vojna mirovina isplativija opcija za obiteljsku mirovinu. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija