Jump to content

Izazivanje prometne nesreće


dadiflex

Preporučene objave

Poštovanje izazvao sam prometnu nezgode na način da sam se uključivao sa ugibališta benzinske crpke htio sam izvršiti skretanje ulje o opis...

Izlazim sa ugibališta dolazim do ruba kolnika gdje se zaustavlja uvidom u desnu stranu prometnice uvjeravamo se da nema vozila pješaka to jest prometnica je slobodna nakon toga izvrši pogled uljevo  kojom prilikom se uvjerim da nema nikoga krećem lagano naprijed ispred mene biciklist odmah se zaustavljam krenuo sam nekih cca 20 do 30 cm ne više vidim kako osoba sa bicikla pada na koljena odmah stajem gasim vozilo izlazim van osoba je na tlu na koljenima odmah pitam kako se osjeća ne dobivam potpuni odgovor iskazuje da moram zvati policiju na što mi osoba kaže da ne treba opet pitam kako se osjeća tada se osoba žali na bol u koljenu i pićima hramljat tada radim slijedeće podižem bicikl sa prometnice ne kojemu nisam primijetio oštećenja osobu posjeda u svoj automobil i od vozim do obližnjeg doma zdravlja i prijavljujem osobu da ima ozljeda u prometnoj nezfodi u kojoj sam ja učesnik izlazim iz ordinacije u kojoj je osoba ostala nazvao sam policiju i prijavio događaj po dolasku policije izvršena je očevid i nakon toga sam osobu dovezao na hitnu na pregled nakon pregleda pitao sam za ozljede gdje su mi rekli da osoba nema ozljeda nakon toga sam osobu dovezao kući do sada sam jedino jednom kažnjeni za prekoračenju brzine što sam sukladno odredbama odmah uplatio drugi dan što sad slijedi.. 

uređeno: od Borbena7
Naslov
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Borbena7 je promijenio naziv u Izazivanje prometne nesreće

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija