Jump to content

Svea ekonomi ovrha


Leonardo1234

Preporučene objave

Pozdrav...imam ovrhu od svea ekonomi u iznosu od 1060€ te mi je blokiran racun...svaki mjesec mi na platnoj listi pisi da se uplacuju njima na racun(otprilike 400€) te mi ja na zadnjoj platnoj listi pisalo da je ukupno uplaceno 1060€ (kolko je i dug) ali na e-gradani mi i dalje stoji isti dug nije se nista smanjilo...ako netko moze objasniti zasto pise da je dug isti i dalje..hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 54 minuta, Leonardo1234 je napisao:

Onda bi po tom trebao biti isplacen dug jer na zadnjoj platnoj listi ne pise ostatak dugovanja a inace je znalo pisati.

Kolko inace traje da povuku ovrhu sa Fine?

Hvala na odgovorima.

Ovrha se povuče kada ovrhovoditelj javi fini da ovrhu makne. To zna biti brzo, par dana, a zna i potrajati dugo.
Zovnite ih neka pošalju to čim prije. Kada fina to zaprimi, odblokirani ste isti dan.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 9 sati , TonyBob je napisao:

Ne smanjuje se zato jer poslodavac uplaćuje direktno njima na račun a Fina to ne vidi i ne smanjuje se ništa u očevidniku.

U tom slučaju nije u pitanju ovrha na novčanim sredstvima koju provodi FINA-a, iako je korisnik naveo da je ova ovrha u pitanju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , Borbena7 je napisao:

U tom slučaju nije u pitanju ovrha na novčanim sredstvima koju provodi FINA-a, iako je korisnik naveo da je ova ovrha u pitanju.

Nije,da, ali ljudi ne razumiju pravne termine što je i razumljivo. Iz sadržaja teksta može se vidjeti o čemu se radi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 11 sati , TonyBob je napisao:

Ovrha se povuče kada ovrhovoditelj javi fini da ovrhu makne. To zna biti brzo, par dana, a zna i potrajati dugo.
Zovnite ih neka pošalju to čim prije. Kada fina to zaprimi, odblokirani ste isti dan.

Zahtjev za naplatu sa FINA-e se povlači na temelju Zahtjeva za opozivom prisilne naplate od strane ovrhovoditelja ili na temelju sudske odluke, ako se ovrha na FINA-i provodila temeljem posredovanja suda ili na temelju prijedloga ovšenika, ako već ovrhovoditelj ne želi povući neosnovani izravni zahtjev za naplatu preko FINA-e. U posljednjem slučaju, ovršenik šalje nadležnom Općinskom sudu žalbu izvan roka zajedno s dokazima o podmirenju duga, te sud donosi odluku o nedopuštenosti naplate preko FINA-e.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija