Jump to content

Upit


dejan1471

Preporučene objave

Imam jedan upit, dobio sam 20% HRVI zastalno. Predao sve papire u mirovinsko u drugom mjesecu prošle godine. Isto tako sam  lani u sedmom bio na 2 komisije u Splitu na  mirovinskom. Nakon toga do drugog mjeseca ove godine kad  nisam dobio nikakav papir, odgovor ili bilo što drugo nazvao sam osobu koja vodi mi slučaj da bi mi ona rekla da nisam jedini i da ne zna kada ce moj slučaj biti riješen. I da je rok za donošenje rješenja 2 godine. Zanima me jel svi čekate toliko vremena? 

uređeno: od dejan1471
Naslov
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • dejan1471 je promijenio naziv u Upit

Poštovani, da li ste u radnom odnosu, na bolovanju ili ne radite. Obično rješenja idu od 6 mjeseci do 14 mjeseci što sam osobno vidio. Zavisi kada je izvršeno vještačenje za omjer, pa se zna dosta dugo čekati od MORH potvrda o vašem osobnom zvanju. Ja bi na vašem mjestu osobno otišao u mirovinski ako niste u radnom odnosu i nemate primanja pa pitao zašto toliko dugo čekate ali treba biti čovjek kulturan ali svaki mjesec kulturno dosadan da prvo vidite da li nešto čekaju jer ne moraju oni biti krivi a kasnije da vam što prije napišu rješenje ako imaju sve prikupljeno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat , Skywalker007 je napisao:

Poštovani, da li ste u radnom odnosu, na bolovanju ili ne radite. Obično rješenja idu od 6 mjeseci do 14 mjeseci što sam osobno vidio. Zavisi kada je izvršeno vještačenje za omjer, pa se zna dosta dugo čekati od MORH potvrda o vašem osobnom zvanju. Ja bi na vašem mjestu osobno otišao u mirovinski ako niste u radnom odnosu i nemate primanja pa pitao zašto toliko dugo čekate ali treba biti čovjek kulturan ali svaki mjesec kulturno dosadan da prvo vidite da li nešto čekaju jer ne moraju oni biti krivi a kasnije da vam što prije napišu rješenje ako imaju sve prikupljeno.

Nezaposlen sam nemam primanja sem dodatka za branitelje. Kad sam zvao bio sam i više nego pristojan. Išao sam u lokalnu ispostavu mirovinskog već par puta. Čovjek bi pogledao podatke u pc  podatke i rekao da nema ništa i ti je to. Jedino sam prije dva tjedna dobio dopis iz županijskog mirovinskog da dostavim papire da se redovito javljam zavodu za zapošljavanje i da sam odslužio vojni rok, što sam i dostavio. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija