Jump to content

slušači ispita-pomozite


anonimno

Preporučene objave

Idem na ispit u lipnju. Slušala sam ga samo jednom jer nemogu iz Slavonije dolaziti često, a i ne uspijem se ugurati. Sada višenemam kada slušati. Molim pomoć onih koji su češće slušali nove komisije da mi se jave putem foruma. Kada sam ja taj put slušala od novih je bila Damjanovićka te me zgrozila sa pitanjima o građenju u ZOO. Neznam više ni koliko sam do sada učila sati niti sam to brojala i zbrajala. Ne znam da li je to malo ili puno. Potrebne su mi nove svježe informacije o ispitu jer vidim da forum vrvi informacijama koje su zastarjele. HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav mel,

Ja sam položila pravosudni prije dva tjedna i taman sam uletjela u novu promjenu, jer su ponovo u ispitnu komisiju stavili neke profesore, ali bez panike može se preživjet, nije baš toliko strašno, pa to su ipak samo ljudi kao i svi mi i vjeruj nastoje pomoći, nemaju baš namjeru izravnog rušenja na ispitu.Mislim da nije zgodno ako ti se baš potrefi profesor, jer oni znaju biti nezgodni, ali moli boga da tako ne bude i pitaj tko je u komisiji pri dan kada budeš išla na pismeni, meni su bez problema rekli kada sam donijela predati presudi i svima u mojoj grupi su rekli komisiju.Danica Damjanović nije baš neki dobar ispitivač, ali ja sam je u 6 mjeseci slušala samo jednom.Svi oni ti pitaju uglavnom pitanja koja zahtjevaju kratke i jasne odgovore, bez nekih velikih detalja tako da se ne zamaraš sa sitnicama, koncentriraj se na glavne stvari. Ako te što zanima, slobodno pitaj, ostavi mail pa ću ti odgovoriti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Inače zanima me sto stvari recimo:

1. Što si imala na pismenom

2.Jesu li pitali manje zakone kao o šumama i sl.

3.Koja si pitanja imala iz ZOO-a i to posebni dio

4.jesu li u građanskom jednom i drugom pitali stvari iz udžbenika ( ja većinom učim iz zakona jer su me suci tako savjetovali)

I SL.

Ja sam inače sudački vježbenik i polažem po skraćenom programu tako da ne polažem upravu, radno i ustav.

UNAPRIJED ZAHVALJUJEM DO NEBA ZA SVAKU KORISNU INFORMACIJU

MEL

moj e-mail: mekolic@net4u.hr

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Haj kolegice,

drago mi je da si se i ti nama pridružila na Legalis-u.

Skužila sam da si to ti po načinu pisanja i nadimku.

Želim ti puno sreće na pravosudnom, ali uopće ne sumnjam da ćeš ti to riješiti.

Ako ti treba podrška javi se pa ćemo na kavu u Glens.

Javi mi kako je prošlo na ispitu.

Pusa i drž' se! :wavey:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija