Jump to content

Kladionica


anonimno

Preporučene objave

Možete se kladiti, ali u slučaj da dobijete, ne možete podignuti dobitak Vi, nego netko drugi umjesto Vas(najbolje neki pouzdani prijatelj,koji je državljanin te zemlje). Znam za slučaj u Njemačkoj, doduše radilo se o lutriji, kad nisu htjeli isplatiti novac našem građaninu,on ih je tužio, i danas su još na sudu,tako da...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Možete se kladiti, ali u slučaj da dobijete, ne možete podignuti dobitak Vi, nego netko drugi umjesto Vas(najbolje neki pouzdani prijatelj,koji je državljanin te zemlje). Znam za slučaj u Njemačkoj, doduše radilo se o lutriji, kad nisu htjeli isplatiti novac našem građaninu,on ih je tužio, i danas su još na sudu,tako da...

 

pa ček jel ti vidiš što pišeš?

nemožeš podignut dobitak na kladionici?!?! :-o:-D

ja osobno znam za slučajeve da su pojedinci u proputovanju kroz sloveniju uplatili i bez problema dizali svaki po cca 200 eura,

a čuo sam za masu slučajeva kad bi hrvatski državljani iz RH dizali poprilične svote na kladionicama u BIH i obratno (Bosanci u RH /najočigledniji primjer ti je Metković/)

mislim da jedni i drugi krše porezne propise al vidiš da nije nemoguće (i nitko nije kažnjen) !

 

a što se tiče Bwin - radi se o internetskoj kladionici gdje možeš igrat tek nakon što uplatiš novac za sve buduće uloge (bez obzira odigrao ih ti danas,sutra,za 2 tjedna ili 3 mjeseca - imaš svoj račun na kojem stoji novac a kojeg gubiš gubitkom oklade/povećavaš dobijanjem)!

al mislim da to sve ipak kontroliraju porezni organi :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nemožeš podignut dobitak na kladionici?!?!

 

Smatram da ovi izrazi čuđenja nisu potrebni od strane piera-st. Naime, dotični gospodin(koji je napisao post) nije znao kakva je situacija s kladionicama, ne znam ni ja, i ako obratite pozornost,vidjet ćete da se u mojem odgovoru ne spominje riječ "kladionica", niti nemogućnost podizanja novca u slučaju dobitka kod iste(nemam običaj ljudima govoriti što da rade,ako ni sam nisam siguran u to). Upozorio sam samo na jedan slučaj, koji je meni bio poznat (čitaj, digresija), te sam ga izložio kao svoje mišljenje(nigdje ne spominjem kladionice), odnosno kao svoje iskustvo s cjelokupnom stvari.

Vidjet ćete, kad pročitate(još jednom) svoju repliku na moj odgovor,da ste istu napisali prilično brzopleto i u kratkom vremenu, a vrijeme je ono što nam je potrebno kako bismo objektivno sagledali stvar, zar ne? Uostalom,to su nas i učili na fakultetu,da ne brzamo sa zaključcima,a naročito s pretpostavkama.

Pozdrav :priest:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

ajmo predpostavit ovakvu situaciju:

upaltim lovu na bwin npr.500 eura i tamo nakon nekoliko mjeseci igranja dobijem određenu svotu npr 1500 eura.

 

kada bi ja htio nazad povuću tu lovu dali bi ja trebao plaćati porez?

ako "ne " to znači da bi ja, ako sam dovoljno dobar u klađenju, mogao cijeli zivot tako zarađivati a da ne platim porez?

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija