Jump to content

Evo cash ovrha hitno


mm1888

Preporučene objave

Pozdrav 

Na fini imam evocash ovrhu. Ceka da dodu na red naplate sto je po pravilu.

Trenutno se nalazim na porodiljnom i nisu se u mogućnosti naplatiti. Dobivam porodiljni ali naravno na zatsicen racun

Da bi danas dobila mail da Ce mi doci doma prisilno sve naplatiti i uzeti sve sto pronađu.

Moram napomenuti da imovine na svoje ime i prezime uopce nemam i da kuca glasi na supruga. 

Prijeti mi se oduzimanjem mobitela, laptopa,automobila..... Ponavljam imovinu pokretnu i nepokretnu na svoje ime nemam. A laptop i mobitel su sluzbeni.

U prilogu dostavljam dopis od odvjetnika.

 

Molila bih za savjet sto dalje.

U planu mi je svakako pisat zalbu prema odvjetničkom društvu i prema sudu.

 

IMG_20240816_081228.jpg

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Citam u grupi na faceu za ovrhe da ljudima pošalju takva pisma i ako su podmirili dugovanje. 

Po svim ovršnom zakonom znaci samo ako oni sudski ishode onda mogu nesto pokrenuti, a na to se opet ima pravo zalbe. 

Naravno da se oni sada ne javljaju kad ih se zove cijelo jutro. 

Pa nista od imovine nemam na sebe, ni auto. A znaci sve sto bi oni ako dode do toga npr uzeli moram dokazati da je moje, ako se ne dokaze ne mogu nista uzeti.

Mislim da je to vise zastrašivanje. Zato sto su oni i poslodavcu slali ali kako cekaju red naplate onda Ce se i naplatiti. Imaju ovrha koje im stoje godinama vjerojatno ne naplacene pa sad salju ako prode super ako ne onda nista

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija