Jump to content

nasljeđen dug umirovljenicima ostaje državi


roberta73

Preporučene objave

molim pomoć???????!!!!!!!

 

Brat i ja nasljedili smo od bake njenu zadnju mirovinu i povrat duga umirovljenicima, presuda je pravomoćna no mi ne možemo dobiti taj dug, kažu ostaje državi.

ne znam kome da se obratim jer ne vjerujem da mi to ne možemo dobiti.

baka je umrla 26.04.2004., no prije svoje smrti odlučila se za povrat duga, odnosno za polovicu!

 

Šta da radimo i kome da se obratimo?

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala ti na odgovoru, poslala sam dva puta prvi i drugi put sam original ovjerila kod javnog bilježniga i poslala i izgubili su papire, jučer sam bila u Jurišićevoj predati papire no mi nemamo pravo.

Brat i ja smo nasljednici prvog reda i užasno sam ljuta jer svi samo odmahuju glavom i nitko se ne želi ni potruditi, ma moli Vas lijepo gospodo, ostaje državi, nije to veliki novac, ali ću iz principa poduzetri sve da ga dobijemo jer mi je gđa. država dovoljno zla učinila.

Hvala na savjetu, probat ću nazvati broj telefona koji ste mi dali, već sam stvarno jadna u vezi toga.

Pozdrav.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Stvarno me čudi to što pričate.

Koliko je meni poznato iz mog posla, nijedan naš nasljednik nije s tim imao problema.

Uvijek im damo uputu da rješenje o nasljeđivanju poštom pošalju na umirovljenički fond zajedno s brojem svog tekućeg računa na koji će isplata sjesti. I nitko nam se nakon toga nije žalio da ima problema.

Želim vam uspjeha! I ne odustajte.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Potrudi ću se, znam da je čudno, imamo rješenje i na rješenju piše kada je donesen zakon tj. odluka o povratu duga i da smo mi nasljednici i rješenje je pravomoćni iii. još mi dva puta pošta ili oni ne znam tko "izgube papire", nema ih, svaki put kod javnog bilježnika po ovjeru originala, srećom da im nisam poslala original...

 

dosadna sam više....pokušat ću stvarno sve jer ovo je nepravdda i tko tu koga??? :-?:-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija