Jump to content

nesavjesan i nesposoban odvjetnik


anonimno

Preporučene objave

Poštovani , molim za pomoć.

Izgubila sam spor i dio na nekretnini zbog nesavjesnog odvjetnika koji je vodio parnicu na svoju ruku. naime nije me obavještavao o tijeku parnice, nije mi davao na uvid rješenja suda, kad sam ga tražila dokumentaciju iz predmeta, obećavao je donjeti je, pa zavlačio i sl.

Sada je sve gotovo i pomirila sam se sa time, međutim od drugih njegovih stranaka sam čula o istim problemima sa dotičnim. kada sa sve zbroji uistinu je u pitanju goooolem iznos gubitaka. Razgovarali smo o tome da ga onemogućimo u daljnjim prevarama naivnih stranaka i pokušali ga prijaviti Odvjetničkoj komori, ali on navodno nije član.

Pitanje glasi: da li postoji način da protiv njega pokrenemo bilo kakav postupak kojim bi spriječili daljnje takvo ponašanje?

Unaprijed zahvaljujem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne mogu Vam reći što da napravite po Vašem pitanju, ali jedna stvar mi nije jasna : zašto niste sami (već kada ste uvidjeli da do ničega ne možete tijekom vremena) otišli u pisarnicu i zatražili uvid u spis ? Na to imate pravo !

 

Jednako tako, imali ste pravo zatražiti cjelokupnu dokumentaciju i promijeniti odvjetnika !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija