Jump to content

POVRAT SREDSTAVA


anonimno

Preporučene objave

U PRVOM MJESECU PRILIKOM PLAĆANJA RAČUNA PUTEM INTERNET BANKARSTVA NOVCI SU GREŠKOM PROSLIJEĐENI NA POGREŠAN BROJ ŽIRO RAČUNA. DAKLE, UPLATA JE POGREŠNO USMJERENA NA POGREŠAN ŽIRO RAČUN. VLASNIK ŽIRO RAČUNA NA KOJEM SU NOVCI VRATIO JE U DRUGOM MJESECU DIO NOVCA, A DO DANAS NISMO DOBILI OSTATAK I U UVJERENJU SMO DA GA VLASNIK ŽIRO RAČUNA NE ŽELI VRATITI. POSTOJI LI NAČIN DA GA NA TO NATJERAMO? UNAPRIJED ZAHVALJUJEMO NA SAVJETUNAPLATA

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Krivica je ipak naša budući mi biramo žiro račun. Banku smo već tražili za pomoć, ali od toga ništa. Možemo li išta napraviti. Svojevremeno bi ovakav problem riješavala Fina, tj. tadašnji Zap. Dakle, napominjem mi smo pogrešno upisali broj žiro-računa, ali je i na nalogu za plaćanje očito da se radi o pogrešci budući se ni naziv primatelja ne podudara s brojem žiro-računa

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

meni je isto tako nedavno "sjeo" tuđi novac na moj račun. banka me pozvala da dam suglasnost da se novac vrati uplatitelju i na toj je suglasnosti pisao ukupan iznos. Je li kod vas banka postupala na isti način? Ako nije, pokušajte s njima dogovoriti takav postupak ili pošaljite osobi koja je zadržala novac "ljubazno pismo" u kojem ga molite da vam novac vrati na određeni račun jer je bio namijenjen nekom drugom i uljudno mu priprijetite tužbom za stjecanje bez osnove.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija