Jump to content

Faks/postdiplomski vs. vježbeništvo


Gaddafi

Preporučene objave

E pa ovako...

 

Ostala su mi 2 ispita do diplome... I dok sam ja razmišljao kako se uvaliti u odvjetništvo, kako naći vezu, kako naći nekog korektnog poslodavca itd itd, dobio sam ponudu da ostanem raditi na faksu kao zn.novak (na KP-u).

 

I sad sam na sto čuda! Nikad o ostanku na faksu nisam pretjerano razmišljao, i ne znam što mi je činiti :-(

 

Profesorica obećaje postiplomski u Njemačkoj, i dosta je korektna kao osoba...

 

S jedne strane je mogućnost da napravim doktorat, da naučim nj.jezik kako spada,upoznam ljude,nešto naučim itd.

 

S druge je pak strane činjenice da me to onda totalno odvaja od eventualnog odvjetništva barem 3-4 godine,a i lova je na faksu manja od one u odvjetništvu,barem je danas tako...

 

Ne znam što učiniti,jednostavno... :-?

 

Upomoooćććć!!

Možda tko od prekaljenih pravnika ima kakav mudar savjet 8-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ostani na faksu

a to s volontirajem je isto opcija

 

Gle, neznam kako stojis s lovom, ali u daljnjih tri godine koliko ti traje vježbenički kod odvjetnika nemoj se nadati plaći većoj od 5-6000 s tim da ces kod vecine odvjetnika 18 mjeseci do pravsudnog odraditi za minimalac 3500 i još ćes biti jako sretan ako te sa 18 mjeseci pusti na učenje.

 

faks ti je definitivno bolja opcija, imas prilike vidit svijeta i poraditi na sebi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija