Jump to content

pomoc prof. vozacu


ScheiSSman

Preporučene objave

e ovako

imao sam mali susret sa policijom tj. alkotestirali su me nasli su alkohola u krvi vise od 1.5 promila i naravno uzeli vozacku dozvolu. Eh sad. koliko ce vremena proci prije nego dobijem poziv kod suca ili neko rjesenje, dali da se odmah zalim ili kako posto mi vozacka treba za zivot(zena djeca gladni) te posto ogranicavaju kategorije hoce li mi oduzeti C1 kategoriju koja je za mali kamion(koji sam tada upravljo) ili sve kategorije C1,C1+E,C,C+E. ako neko kretenu moze pomoc hvala :-(:-(:-(:-(:-(

 

ps. znam da sam idiot ali ipak je moja tuzna egzistencija u pitanjiu:-(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ps. znam da sam idiot ali ipak je moja tuzna egzistencija u pitanjiu

 

Dobro veliš.

 

Nakon dan, dva tri, podigni vozačku u policijskoj postaji, ako si dobio zapisnik o alkotestiranju, pričekaj prekršajninalog. Ako si već dobio prekršajni nalog izjavi žalbu i moli za milost kod prekršajnog suca. Postoji vjerojatnost da će ti uzeti samo

jednu kategoriju, al lijepo sve ispričaj što te tišti tamo gdje se tako nešto može rješiti.

 

Dobro da si skužio da se tako nešto ne isplati, ne zbog toga na nekome nešto ne napušeš, već zbog posljedica, o kojima ti ne ovisi samo egzistencija, već i život.

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Neznam kakva je procedura sa oduzimanjem vozačke zbog alkoholiziranosti, ali mogu reći iz svoga iskustva, kada sam prošao kroz crveno sa motorom, oduzeli su mi vozačku na dva mjeseca samo za "A" kategoriju, dok sam automobil mogao dalje normalno voziti. I to sam čekao skoro godinu dana.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija