Jump to content

PROVOĐENJE OVRHE


anonimno

Preporučene objave

Pravomoćno rješenje o ovrsi u moju korist: Naime, osoba nad kojom se treba izvršiti ovrha (malo više od 50000 kuna) ženska je osoba, udana i živi u stanu koji je vlasništvo supruga, i prema rješenju o ovrsi ide se na zapljenu pokretnina koji se nalaze u tom stanu. Mene sad zanima da li se popis stvari koje se uzimaju u ovrhu može učiniti samo jednom ili se popis može vršiti više puta, znači da djelatnici suda više puta odlaze u stan i popisuju stvari do namirenja duga (npr. u međuvremenu kupi PC)? Znam isto tako da u stanu nema nekih velikih vrijednosti, stari televozor, video itd. Što u slučaju kada vrijednost svih popisanih stvari i eventualno prodanih) ne dostiže vrijednost ovrhe, postoji li koji način da dobijem dug po rješenju? Svjesna sam da u cijelom stanu nema niti 10000 kn vrijednih pokretnina, znači li to da je rješenje o ovrsi mrtvo slovo na papiru? Osoba nad kojom se ovrha provodi još je i ne zaposlena.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
  • 2 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija