Jump to content

Pomoć!!!!!neregan auto,nesreća,alkohol,što sad


nebo

Preporučene objave

pozdav svima.

trebam pomoć,22.06.2007.sa neregistriranim autom sletio sam s ceste i udario u ogradu napuhao 1.63,koji je postupak kad dođe rješenje i koliko vremenski prođe do rješenja,jel ima žalba ikakve koristi s obzirom da je alkohol u igri i neznam na koji način se uopče žalit tj šta napisat,jel mi može itko pomoć,koji je princip da slučaj uđe u zastaru

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kako se radi o težim prekršajima vjerujem da će sup pokušati predmet riješiti što prije. Ono da nakon 2 godine je zastara, to ti znači da u tom roku mora biti donijeta pravomoćna presuda. Kada se to dogodi krenu rokovi zastare izvršenja kazne........ itd. Na kraju kaznu ak ne platiš dođe ti policija i odvede te u zatvor(mislim ako ne platiš novčanu kaznu, da te ne uplašim odmah sa ćuzom, to je tzv. supletorna kazna zatvora ;-) ).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

da znam da je cifra strašna, eh prvi put u životu da mi se tako nešto dogodilo vozio sam bmw zadnji pogon i bacilo me na greškama se uči nažalost neki ne shvate na tuđim greškama ,ali s obzirom da nisam kažnjavan i imovinsko stanje slabo tj loše i sve zajedno nadam se da če se sud ipak malo smilovat

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija