Jump to content

poremeceni obiteljski odnosi


jozefina

Preporučene objave

Suprug, ja i nasa beba zivimo u kuci suprugovih roditelja unazad godinu dana. U tom periodu smo financirali adaptaciju i renovaciju prizemlja gdje zive njegovi i kata gdje smo mi. Potrosili smo sve sto smo imali, a sada nakon ozbiljne svadje, :hudi: svekar koji je ujedno i vlasnik kuce, nas tjera van. Zanima me imamo li ikakvo pravo na povrat ulozenog ili smo totalno popusili? :glavomozid: Ako nas ima pravo istjerati, postoji li ikakav zakon koji nas stiti dok ne nadjemo adekvatni smjestaj? Ja sam jos na porodiljnom a bebica nam ima samo 4 mjeseca. Nemamo vise novaca i za sada nemamo kuda. :bebac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Imate li kakve račune od adaptacijskih radova ili nabave materijala, uređaja ... Ako imate, onda mislim da ipak ima nade da vam lova nije propala. Tražite od svekra da vam to vrati, a ako vas istjera, onda ga, ja mislim, možete i tužiti. A možda ga ohladi i samo spominjanje tih računa.

8-) A ako i nemate te račune, a da malo blefirate, kažte da imate i da ćete tražti natrag uloženo ...? :roll:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija