Jump to content

prevara ,drugostupanjsko riješenje za RVI došlo prerano


konj

Preporučene objave

Čekao sam da mi istekne tri godine po ptsp što je određeno zakonom no falilo mi tri mjeseca u trenutku dobivanja drugostupanjskog riješenja treći put i bubnili me umjesto trajno još godinu privremeno a do sad čekam već 6 godinu na trajnu invalidnost,spoznao sam slučajno da u trenutku dobivanja mog riješenja neki nisu dobili riješenja a poslani su po 3 mjeseca prije mene na drugostupanjsku komisiju ,informacija s drugostupanjske glasi da se uzima redom kako je poslano , mislim da se radi o namjeri jer trajno riješenje dovodi me do riješavanja stanbenog pitanja....ima li ko koju pametnu ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

konj je napisao:

Čekao sam da mi istekne tri godine po ptsp što je određeno zakonom no falilo mi tri mjeseca u trenutku dobivanja drugostupanjskog riješenja treći put i bubnili me umjesto trajno još godinu privremeno a do sad čekam već 6 godinu na trajnu invalidnost,spoznao sam slučajno da u trenutku dobivanja mog riješenja neki nisu dobili riješenja a poslani su po 3 mjeseca prije mene na drugostupanjsku komisiju ,informacija s drugostupanjske glasi da se uzima redom kako je poslano , mislim da se radi o namjeri jer trajno riješenje dovodi me do riješavanja stanbenog pitanja....ima li ko koju pametnu ?

Bitan je datum koji piše na nalazu i mišljenju DLP-a, a ne datum kada ste dobili rješenje (i rok od 3 godine se počinje računati od dana prvog nalaza DLP-a, a ne od dana zaprimanja drugostupanjskog ili prvostupanjskog rješenja).

Moguće je da su nečija rješenja poslana 3 mjeseca prije vašeg, a da su nalaz i mišljenje DLP-a donijeti kasnije od vašeg (npr. osobni pregled, traži se dodatni pregled u specijalističkoj ustanovi ili nadopuna medicinske dokumentacije, službenik koji je obrađivao vaš predmet brže radi od drugog i sl.)

Inače, da vam 3 godine ističu unutar mjesec dana, DLP bi vam dao trajnu invalidnost, ali za 3 mjeseca je to već malo teže.

Pokušajte preko udruga iz DR, ako ste član neke od njih - one mogu, u posebnim (opravdanim) slučajevima, utjecati na listu za stambeno zbrinjavanje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija