Jump to content

Prijava vozila--hitno savjet


maleno

Preporučene objave

Dobio sam kaznu za parkiranje sa iznosom od 400kn. Problem je u tome što auto nisam prepisao na sebe ali je porez plaćen.

Svjestan sam da je to prekršaj ali pošto sam vozilo htjeo brzo prodati nisam ga prepisivao.

 

Sad me zanima da li mogu nekako prijaviti policiji da sam ja upravljao vozilom, a da se ne stupa u kontakt sa vlasnikom na papirima?

Ako se otkrije da nisam prepisao vozilo da li mogu zaraditi prijavu?

 

Molim VAS hitno odgovor...Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

vi ste ovdje sad zakomplicirali, lili ja ništa ne kužim?

 

gore spominjete da auto niste prepisali na sebe, a kasnije da ste ga htjeli što brže prodati...pa niste obavili prijenos......ne kužim.

zato ne kužim na koga glasi vozilo? na vas?

ako je vozilo još uvijek na vama, onda otiđite i platite tu kaznu u roku koji je propisan .........

za ostalo (ovu moguću prijavu) napišite još podataka jer ste to napisali s brda s dola.......

nejasno je tko je vlasnik, tko kupio tko prodao...... :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Osobi koja je formalni vlasnik će doći upit na kućnu adresu od policije da kaže tko je vozio pod prijetnjom kazne od 1000 kuna. Vi joj ili recite da ste vi vozili i da tako napiše policiji (nije potrebno navoditi uopće da ste vi sada vlasnik!)

Nek vam javi to kada stigne i možete i vi napisati pisamce u kojem potvrđivate da ste dana ::::::: 2007. godine vi upravljali vozilom.

Potom će vam stići kazna za pogrešno parkiranje na kućnu adresu.

Ako želite izbjeći vlasnika onda nekako doznajte u policji broj pod kojim se kazna vodi (onaj broj što počinje s 511-........) i platite tu kaznu (ako je imate onda je samo uplatite pod SVOJIM imenom)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija