Jump to content

moja riječ protiv riječi policajca


Afrikanac

Preporučene objave

Sutra imam na prekšajnom sudu suočavanje sa policiskim djelatnikom koji me je lažno prikazao da sam prebrzo vozio. Ulovio me laserskim uređajem, koji je u trenutku mojeg nadolaska bio polegnut na autu, tako da sam 100% uvjeren da izmjerena brzina nije moja.

 

Pitanje: Da li na sudu riječ policajca je jača od riječi građana, tj. da li bez dokaza, samo na iskaz policajca mogu donjeti presudu protiv mene?

 

Hvala

Nino

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

vaše je pravo da se branite, a policajac je ovlaštena službena osoba, koja je pri koirštenju uređaja za mejrenje brzine, utvrdila to što je utvrdila.........

i da, vjeruje se ovlaštenoj službenoj osobi........i to nema veze sa jednakošću pred zakonom...

vi ste taj koji je počinio prekršaj, i logično je da ćete se braniti svim sredstvima, pa i time da iskazujete kako je iskaz svjedoka policajca lažan........

svatko je dužan govoriti istinu......(i sve što mu je poznato u svezi događaja o kojem govori... :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zatraži da sud dobije na uvid uvjerenje od tog policijaca da je osposobljen za rad sa uređajima za mjerenje brzine,zatim zatraži certifikat o ispravnosti (baždarenju) tog lasera,a ako to sve taj policajac dostavi uredno onda su tvoje šanse da izbjegneš kaznu jako male,gotovo nikakve...ovo ti je jedino kako da se braniš ...sretno....na tom uvjerenju o osposobljenosti za rad mjernim uređajima među ostalim stoji i da je je osposobljen za alkotestiranje pomoću alkometra marke DREGER 7410 i 7410+,što veliki dio policijskih službenika to nema a obavljaju radnje kako mjerenja brzine tako i alkotestiranja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Do danas su održane dvije rasprave na koje se policajac (svjedok) iz prvog posta nije pojavio makar je bio službeno obavješten od strane suda. Zakazana je treća rasprava.

 

Pitanja

1. Koliko se rasprava mogu zakazati zbog nedolaska policajca (svjedoka)?

2. Da li ja mogu iskoristiti u svoju korist nedolazak policajca na rasprave?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija