Jump to content

vozačka 2


mojsije

Preporučene objave

Vozio sam motocikl bez A kategorije i još napuhao 1,0 promil, kako su to dvije kazne zanima me da li kod plaćanja kazne za alkohol ostajem bez vozačke za sve kategorija a imam još B i C ili se oduzimanje vozačke na tri mjeseca odnosi samo na motocikle i ako postoji kakvo tumačenje da mi javite gdje bih to mogao naći

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da imate A kategoriju ostali bi samo bez A.

Zakonodavac po Vašem pitanju nije ponudio konkretno postupanje, dakle ostala je pravna praznina.

Sud postupa po sudskoj praksi i trebao bi u rješenju odlučiti kao postupiti, dakle možete se nadati da Vam vozačka neće biti oduzeta ako sud drugčije ne odluči.

Kazna i bodovi naravno idu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

...dobivate zabranu samo za onu kategoriju pod kojom ste pocinili prekrsaj, odnosno konzumirali alkohol.....

....znaci ako su vas uhvatlil da ste bili pod utjecajem alkohola dok ste vozili motocikl, dobivate zabranu upravljanja A kategorijom, a B i C kategorija ostaju netaknute....

...govorim iz iskustva, dbio zabranu za upravljanje B kategorijom, a A i C ostale slobodne za koristiti.....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

od marin7 od 11/9/2007

 

...dobivate zabranu samo za onu kategoriju pod kojom ste pocinili prekrsaj, odnosno konzumirali alkohol.....

....znaci ako su vas uhvatlil da ste bili pod utjecajem alkohola dok ste vozili motocikl, dobivate zabranu upravljanja A kategorijom, a B i C kategorija ostaju netaknute....

...govorim iz iskustva, dbio zabranu za upravljanje B kategorijom, a A i C ostale slobodne za koristiti.....

 

upravo ovako :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija