Jump to content

udjeli u fondu hrvatskih branitelja


udovica

Preporučene objave

Negdje sam pročitao da svaki udio vrijedi cca.350 kuna. Točna vrijednost će se znati kada se isti budu mogli prodati, a to znači da će tržište odrediti cijenu.

A taj fond je zagonetka.......................likovi skupljaju političke bodove na način da pomažu sirotinji koju bi trebala država sustavno pomoći a ne sa novcem tog fonda, dovodeći tu jadnu djecu u položaj da moraju tražiti i pisati molbe za male stipendije.

Imam udio u tom fondu ali uopće me ne zanima ništa o njemu :-x jer ono što je podijeljeno na pola milijuna "branitelja" ( gdje li su samo bili toliki ljudi), ne bi vrijedilo ništa niti da su podijelili naftu saudijske arabije.................

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

čemu ti udjeli, zašto oni nama mažu oči, informacije o tom fondu se čuvaju kao najveća drzavna tajna, ja imam bodove kao član obitelji poginulog, otkud njima pravo da oni neznam niti ja tko određuju šta će sa tim novcima financirati, ako ih već i ima u tom fondu to je upitnik i na kraju krajeva tko su ti ljudi u tom fondu. kakva su naša prava kao vlasnika tih udjela pa mi nemožemo doći do nikakve informacije. šta je to ? nemožeš prodati, nisi vlasnik, ništa neznaš o tom fondu, ako se bude moglo prodati prodati će se samo fondu, pa šta je to čije je to. tko stoji iza tog fonda. ja znam šta ću napraviti sa tim papirom.................

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

i na kraju krajeva, pa oni su tražili tonu papira da ti branitelji dobiu pomoć iz tog fonda, javne bilježnike i neznam niti ja što nisu tražili tako da ih je odmah pola odustalo a neće jadni ni dobiti ništa iz tog fonda i oni koji dobiu to je bingo. pa ljudi nemaju živce više skupljati te papire pa to je katastrofa.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ups,al ima jako ljutih glede ovih udjela.........neke osobe su očito spiskale lovu koju su dobile za svoje najmilije koji su poginuli pa sad idemo jurišati na fond................................ žalosno je takvo razmišljanje pojedinaca no ima puno branitelja koji nisu ostavrili još niti kune pa jadni šute i čekaju da nešto dobiju ,ali teško je čekati onima koji su naučili dobivati ti su očito nezasitni pa sad prodali bi oni i ono što nije njihovo samo nek je njima dobro i nek imaju love. :-x jadno i tužno nadasve ružno ...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

s obzirom da se ovo predpostavljam odnosi na mene. vi očito neznate zakon o pravima hrv.branitelja i neznate tko šta nasljeđuje u slučaju kada je udovica mlađa od 40 godina, i kada su prvi nasljedni red i ona i roditelji, konkretno pitanje sam postavila radi svog oca a ne radi sebe i nisam do sada živjela na državnoj grbači niti znam dali ću ikada živjeti s obzirom da imam udjele koji vrijede oko 12.000 kn moj gospodine za mene i moj obrt je to kap u moru, ta lova niti bi me pomogla niti odmogla ne zanimaju me ti bodovi. trenutno sam uzgojila oko 7.000 kom krizantema koje ću sada ako bog da prodati i tu jedino vidim svoj profit. ja nisam jedan od onih ptića koji zjevaju i čekaju da im nešto padne u kljun. šta sam trošila trošila sam ono šta sam u ovih 12 godina svog rada u cvjećarstvu zaradila. ja nisam imala te sreće da piskam državni novac.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

svaćam vašu težinu gubitka u ratu i pohvaljujem vašu radišnost i borbu s životom kakav je no generalizirati da smo tići koji čekamo državni novac je najmanje uvreda ,ja sam ponosan kao dragovoljac i korisnk solidne mirovine jer se nisam štedio u davanju domovini,postoje ljudi sličnih gledišta koji kažu (a nisu bili u ratu ili vrlo malo)ko će zavas zaraditi ili tipa ja radim za tebe ,ja sam mišljenja da svako sebi kroji stvari a takvima odgovaram da sam zadovoljan i uspješan jer ja nebih bio budala da radim za nekog drugog,nadam se da ste razumjeli i da se neče niko uvrijedit ....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dragi ljudi poštujem svakog hrvatskog branitelja PRAVOG HRVATSKOG BRANITELJA jer smo ja i moja obitelj dobro ossjetili kao i većina Vas šta ovaj rat. Meni je dosta uvreda na ovom forumu ako shvaćate, stalno me neko napada da trošim novac od nekoga koga nema itd. ja nisam izabrala svoju situaciju, strašno me je šokirala ova gore poruka i još neke. molim nekoga da mi kaže kako da se isključim sa ovog foruma i da nikada više ne otvorim ovu stranicu. puno hvala i svu sreću onim ljudima koji su se trudili da mi odgovore na neka moja pitanja, a za pojedince napominjem da ja nemam mirovinu da nemam na nju pravo do 40 god. života jer nismo imali djece. UNAPRIJED SE ZAHVALJUJEM, A OVOM GOSPODINU PORUČUJEM DA DOĐE I DA ĆU MU JA USTUPITI SVOJE BODOVE, KAD IH JA NE ZASLUŽUJEM. HVALA.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

čemu ti udjeli, zašto oni nama mažu oči, informacije o tom fondu se čuvaju kao najveća drzavna tajna, ja imam bodove kao član obitelji poginulog, otkud njima pravo da oni neznam niti ja tko određuju šta će sa tim novcima financirati, ako ih već i ima u tom fondu to je upitnik i na kraju krajeva tko su ti ljudi u tom fondu. kakva su naša prava kao vlasnika tih udjela pa mi nemožemo doći do nikakve informacije. šta je to ? nemožeš prodati, nisi vlasnik, ništa neznaš o tom fondu, ako se bude moglo prodati prodati će se samo fondu, pa šta je to čije je to. tko stoji iza tog fonda. ja znam šta ću napraviti sa tim papirom.................

-bez ikakve ljutnje al ovaj vaš komentar sve kaže..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ja sam govorila u svoje ime gospodine ali želim pomoći svom ocu koji takodjer ima te iste bodove, kada sam skinula sa interneta zahtjev za pomoć preko tog fonda za ugrožene branitelje nisam mogla prikupiti te papire a on nije htjeo. pa me to razljutilo, a za vas nemam komentara, valjda vam moja zadnja rečenica dosta govori šta ja namjeravam sa tim papirom, a hvala bogu niti sam spiskala ikakvu državnu lovu, niti ovisim o tim bodovima nedaj bože. ja samo neznam otkud vama pravo i otkud vam pada na pamet donositi takve zaključke i nekoga tu ismijavati. i ne želim se spuštati na vaš nivo, nisam vas vrijeđala a neznam gdje ste vi to pravo stekli da vrijeđate mene. oprostite na izrazu imam previše problema sa tatom i nije mi do z...........cije. ja se tu obratim za pomoć a nađu se pojedinci takvi kao vi da me izbace iz takta. ja gospodine imam dionice podravke i svaki dan na internetu su mi dostupni podaci koliko dionica vrijedi u kojoj sekundi pa šta ima u tome loše šta sam ja rekla zašto mi nebi bili više informirani o tom fondu. mislim da da je to pravo svakog branitelja, i mene jer i ja imam statu branitelja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija