Jump to content

Tablica v2.1 download


Baggio

Preporučene objave

nabr je napisao:

Pozdrav Baggio

Dali je to neki bug u tablici ili se vrjednosni bod za vojni dio smanjio,jer u tab.2.0 je 1.2097 ,a u tab.2.1 je 1.1393

Pozdrav!

Nabr

 

Nisam gledao za sve činove u kojem su odnosu pvb-i sa starim i novim osnovicama, u mome slučaju (stožerni narednik) je pvb nešto sitno veći.

O kojem se činu kod tebe radi?

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nije problem u osnovicama za ćin ili ustrojbeno mjesto ,nego u tablici pod "vrijednosni bod " u djelu gdje se izraćunava za vojni dio mirovine.

 

Ispravi me ako nisam u pravu,ali kad sada ubacim nove osnovice u tablicu 2.0 ispada mi veća mirovina nego u tablici 2.1,

 

Mene zanima za zap. desetine

 

hvala!

nabr

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nabr je napisao:

Nije problem u osnovicama za ćin ili ustrojbeno mjesto ,nego u tablici pod "vrijednosni bod " u djelu gdje se izraćunava za vojni dio mirovine.

 

Ispravi me ako nisam u pravu,ali kad sada ubacim nove osnovice u tablicu 2.0 ispada mi veća mirovina nego u tablici 2.1,

 

Mene zanima za zap. desetine

 

hvala!

nabr

 

Prijatelju ovako,

moram te ispraviti kako i sam kažeš.

 

Nove osnovice ne možeš upisivati u stariju tablicu, zato postoji nova tablica, jer razlika osim u osnovicama za čin također je i u prosječnoj godišnjoj bruto plaći. I normalno kad ubaciš veću osnovicu na manju prosječnu godišnju bruto plaću da će ispasti veća mirovina.

 

Dakle, nove osnovice u novu tablicu, a stare osnovice u stariju tablicu, i onda pogledaj rezultat.

:-)

 

Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija