Jump to content

Uzurpacije iliti moderna hrvatska klasika. Kako se braniti?


camel

Preporučene objave

Mama mi je nasljiedila kucu sa okucnicom/zid. kako se do kuce nikad nije islo transgresivci su ucinili svoje. Jedan sused je naslonil balkon na nasu okucnicu/zid visoku 3 metra, te je bacio sav shut, koji je nastao tokom gradnje, u nas dvor. Drugi takodjer koristi nasu okucnicu kao zid za svoju Kucu, te je probio isti e da bi stavio prozor.

 

Trnutno se vodi postupak za proglashenje kuce i svih pripadajucih dijelova kulturnim spomenikom.

 

molim dobre duse!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mcgreg je napisao:

ljudi kaj se bojite razgovarati s drugim ljudima? tu imate spisak pa se najavite i porazgovarajte i odmah budete vidjeli kaj se događa:

 

http://www.mzopu.hr/default.aspx?id=5636

 

 

Lijepo vi to zborite!

No, za razgovor sa dotičnim osobama trebate imati jaaaaaakoooo puno stprljenja, živaca, dobre volje obilaziti njihove urede. A načelnica odjela prima stranke samo prvi i treći ponedjeljak u mjesecu. A inspektorica ili inspektor koji dobiju predmet učinit će sve da vas odgovore od vaše nakane za istjeravanjem pravde.

Bože moj, oni su tamo radi sebe samih i ne trebamo im mi kvariti njihovu idlilu.

Tamo je sve hrpa podmićenih ljudi i ne znam kako da ih stjeramo.

Možda da se stvori kritična masa.

btw

Ovako je u svakom područnom uredu!

provjereno!

 

Nemojte odustati radi nas ostalih koji tjeramo pravdu. Kažu da je pravda spora ali dostižna. :-x:-x:-D:-D:-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija