Jump to content

otpremnina u mupu od 01.01.2008. godine?


maramih

Preporučene objave

Kolega se spremao u mirovinu sa 31.12.2007,pa mu neki dan rekli u kadrovskoj neka pričeka do poslije nove godine jer vjerojatno nešto bude od toga. A također sam iz drugog izvora čuo da nekakve novce navodno daj EU, kako bi se MUP-a riješilo starijih kadrova,prvenstveno se naravno misli na dragovoljce i branitelje. No vidjećemo koliko ima istine u tome. Ja čekam rješenje iz Tvrtkove,pa ću vjerojatno otići prije,a ovima koji produžuju raditi želim da nešto i dobiju. :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pozdrav

kada ovo čitam ne vidim razlog zašto bi policajci ganjali PTSP ako će dobiti mirovinu 80% plaće, pa ne treba im ni status HRVI, jer malo ih i sa stasom HRVI dobije toliko, to su samo priče ništa više, ono što znam je da će se vršiti pritisak na ljude iz rata ali ono što mogu dobiti je nešto u iznosu 6a vojne od 2000 – 3500 zavisno od čina, te iste priče se pričaju u vojsci pa vi sada vidite što je istina, da bi policajci mogli dobiti nešto otpremnine to je istina ali u iznose ne ulazim

 

toliko

poki

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Takvo što i da se dogodi to ne bi išlo s Zakonom o policiji nego bi bilo regulirano Pravilnikom, a ovo što sam napisao gore je informacija iz ZG a ime ne želim iznositi, vjerujem da ta osoba zna sigurno, i on sam veli da bi bio presretan kada bi dobili 80% svoje plaće , potpisao bih odmah bez i malo razmišljanja a vjerojatno bi se skinulo jako veliki broj ljudi ali kako on veli „puste želje“

- pitajte ljude u HV da se to kod njih isto priča i to već pune 3 godine pa još ništa

živi bili pa vidjeli

 

poki

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija